В Жмеринці вибухнув газ

На Вінниччині, в місті Жмеринка вибухнув газ. Зруйновано 3 квартири в п'ятиповерховому будинку.

П'яний чоловік відкрив вентиль на першому поверсі. Як результат - зруйновано 3 квартири. Вибух стався о десятій вечора. Незадовго до того, чоловік, який був закодований від алкоголізму і довго не пив, прийшов додому п'яним. Слово за словом - скандал. Жінка з переломом руки та сильним укусом попросила у сусідів викликати міліцію. Наряд прибув, однак пов'язати дебошира не встигли. Правоохоронці не очікували, що окрім проблем з п'яницею можуть виявитись проблема вибуху газу. П'яний господар квартири отримав до 50% опіків тіла. Що він зробив з газом поки що з'ясовують, однак відомо - витік був з кухні саме його квартири.

На щастя дружина і трирічний син постраждалого, на момент вибуху, давали свідчення міліції у сусідній квартирі, - це і врятувало їх від серйозних травм. Сусіди приголомшені, не чекали такого від, начебто, благополучної родини.

Жителям підірваних квартир коштом міського бюджету встановлюють нові двері замість вирваних з одвірками старих, у сусідньому будинку встановлюють нові шибки, а працівники жмеринського райвідділу МНС допомагають населенню розчищати завали. Газовики, тим часом, пообіцяли перевірити обладнання по всьому місту.

ВідеоВ Жмеринці вибухнув газ

Залиште свій коментар

Наступна публікація