Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За рік-два у рекордсмена може з'явитися достойний конкурент у вигляді його онука.

Найбільшого кота України - 5-річного Кекса - нарешті внесли в Національну книгу рекордів. Рік тому ТСН розповідала про надзвичайного кота та його величезну котячу родину - вже тоді рівних за розмірами йому в країні не було. Але офіційно найбільшим вусанем України Кекс став лише зараз, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоНайбільшого кота України внесли до Національної книги рекордів

Наче голівудська зірка, він вміло позує на камери. Глядачі затамовують подих, коли він потягуєтсья у весь зріст. Десятки камер на котячій виставці - лише заради нього. За кілька хвилин Кекса мають важити та міряти експерти національного реєстру рекордів.

«Я так думаю, десь 11,8 кг – якщо у стресовій ситуацій він не скинув пару грам. Сезон кохання у нього – трохи схуд хлопець», - каже власник кота-рекордсмена Володимир Нестеренко.

Побоювання справедливі, бо вдома на Кекса чекає справжній кошачий гарем - дружин у нього аж дев’ять. А кошенят - десятки.

Урочисто кота важить експерт національного реєстру рекордів: 11 кілограмів 760 грамів.

Через кохання Кекс скинув лише тридцять грамів, тож тепер він офіційно найважчий кіт країни. Та чи найдовший? Ще рік тому був метр п'ятнадцять сантиметрів. І от сюрприз: «Ми маємо найбільшого кота в Україні: довжина кота - 121 сантиметр!».

Бурхливі оплески та крики залишають його байдужим. Флегматичний Кекс просинається, лиш коли йому показують довгоочікуваний диплом рекордсмена.

Та чи надовго він - найбільший кіт країни? За ажіотажем у котячому будиночку спостерігає Фіксік - його онук. Йому лиш півтора роки, а за розмірами він вже наздоганяє діда. Ще рік-два і в Кекса зав’яжеться жорстка конкуренція з його ж власними дітьми та онуками. Їх вже біля сорока.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції