Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук розповів про реформу, яка на його думку є найбільш необхідною для України

Святослав Вакарчук у своїй статті розповів про проблеми України, що його найбільше турбують.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук у своїй статті "Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта" розповів, що найбільше сучасна Україна потребує чесного правосуддя та реформування судів.

Стаття була опублікована у виданні "Українська правда".

За словами Вакарчука, Україна потребує справедливості, а її нам може принести реформа судової системи.

"Зробити це можна лише позбавивши старих суддів можливості контролювати відбір нових. Сьогодні Вища кваліфікаційна комісія суддів – орган, що номінує нових суддів, прямо чи опосередковано контролюється старим суддівським корпусом", - зазначив він.

Також додав, що добір суддів треба доручити тим, кому найбільше довіряє суспільство: "Якщо винести за дужки армію і церкву, то на сьогодні це дві категорії: міжнародні експерти та волонтери і громадські активісти".

Зокрема, Вакарчук пропонує всерйоз подумати про залучення авторитетних іноземних суддів до ведення справ в Україні, для того щоб домогтися довіри українського та іноземного бізнесу до нашої судової системи.

Останнім кроком в реформуванні судів, лідер "О.Е." визначає потребу оновлення касаційного суду, аби це допомогло змінити всю систему.

"Касаційний суд має отримати повну довіру суспільства. Далі, якщо якийсь суддя першої інстанції матиме велику кількість справ, повернутих після касації, це має стати підставою для розгляду його/її дій тією ж таки ВККС. Якщо розгляд покаже упередженість або незаконність дій судді, то його/її має бути негайно звільнено", - додав Вакарчук.

Нагадаємо, що під час конференції YES у Києві лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук попросив трішки зачекати та пообіцяв дати відповідь, чи балотуватиметься він в президенти, пізніше. Проте заявив, що хоче змінювати країну на краще.

ВідеоЧи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Чи балотуватиметься Святослав Вакарчук у президенти, наскільки близька до Москви Юлія Тимошенко і чому Анатолій Гриценко сподівається нарешті не програти вибори. Щоб послухати потенційних кандидатів у президенти України під час завершального, третього дня форуму Ялтинської європейської стратегії, у залі доставляли стільці, чимало гостей і взагалі слухали стоячи. 

Чи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Залиште свій коментар

Вибір редакції