Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук пригадав, як з'явилась ідея легендарного концерту на Євромайдані

Золотий склад гурту виступив перед багатьма тисячами мітингувальників.

Український музикант та лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук розповів, як придумали зробити концерт під час Революції Гідності на Майдані Незалежності. Про це він розповів в шосту річницу початку Революції в ефірі "Сніданку з 1+1".

Ведучий запитав у Вакарчука, як так сталося, що гурт "Океан Ельзи" опинивсь на тій сцені.

"10 грудня був перший драматичний момент на Майдані, спроба тодішніх силовиків розігнати Майдан. Я пам'ятаю, що я вже лягав спати і раптом побачив в новинах, що таке може відбуватись. Ми просто сіли в машину, приїхали туди і виявилося, що туди приїхали десятки тисяч інших людей. Всю ніч ми стояли там на Майдані і власне відстоювали наше право на гідність і свободу. І зранку абсолютно випадково, під світанок, я зустрів нашого колишнього гітариста Пашу Гудімова, з яким ми вже давно не бачили, з яким ми разом створювали групу", - пригадав він.

За словами політика, вони обнялися, хоча у них були тоді не прості стосунки.

"Ми просто обнялися і зрозуміли, що ми не дарма зустрілися і тоді народилась ідея: а давай ми у цьому нашому першому складі зробимо концерт. І від дня того, що ми побачили одне одного, це був ранок вівторка, а в суботу ввечері ми вже грали. Юра Хусточка прилетів з Парижу, ми зробили дві репетиції, хоч ми не грали разом на той момент вже 8 років. Це був дуже важливий момент, концерт ми тоді назвали "Важливі речі об'єднують", - додав Вакарчук.

Нагадаємо, 14 грудня 2013 року український гурт Океан Ельзи виступив на Євромайдані своїм "золотим" складом.

Відео На Алеї Героїв Небесної сотні небайдужих з самого ранку вшановують пам'ять полеглих

День гідності та свободи сьогодні відзначають в Україні. Встановили його на честь початку двох революцій - Помаранчевої та Революції гідності. Пам'ять полеглих вшановуватимуть від самого ранку у різних містах України, у Києві - на Алеї Героїв Небесної сотні.  

На Алеї Героїв Небесної сотні небайдужих з самого ранку вшановують пам'ять полеглих

Залиште свій коментар

Вибір редакції