Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчука остаточно позбавили депутатського мандата на з'їзді партії

Вакарчука остаточно позбавили депутатського мандата на з'їзді партії

Водночас Вакарчук надалі залишатиметься членом "Голосу"

На позачерговому з'їзді партії "Голос" 26 червня делегати достроково позбавили депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Однак при він залишається активним членом партії.

Про це повідомляє пресслужба партії.

"З’їзд ухвалив рішення щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України Святослава Вакарчука в зв’язку з його виходом з парламентської фракції "Голосу", - йдеться в повідомленні. 

Водночас Вакарчук заявив, що і надалі залишатиметься членом партії настільки довго, наскільки буде приносити користь партії, і поки партія сприятиме європейському розвитку країни. Зазначається, що до фракції "Голосу" приєднається наступний кандидат з передвиборчого списку.

Нагадаємо:

  • Засновник партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив, що складає мандат депутата та залишає Верховну Раду. Однією із ймовірних причин складання мандату Святославом Вакарчуком були розбіжності його позиції та позиції більшості представників "Голосу" у питанні про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 
  • Утім Верховна Рада України під час засідання 18 червня не припинила повноваження народного депутата фракції "Голос" Святослава Вакарчука. Постанова не набрала відповідної кількості голосів: 175 із 226 необхідних. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції