Вакцини від коронавірусу CoviShield і Oxford-AstraZeneca є ідентичними - пані посол Великої Британії

Вакцини від коронавірусу CoviShield і Oxford-AstraZeneca є ідентичними - пані посол Великої Британії

Фото: Associated Press

Обидві схвалені ВООЗ.

Пані посол Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що індійська вакцина проти коронавірусу CoviShield, якою наразі щеплюють українців, і Oxford-AstraZeneca є ідентичними.

Про це дипломатка повідомила у Twitter.

"Вакцини: фактчек. Вакцина від COVID-19 CoviShield і вакцина Oxford-AstraZeneca AZD1222 є ідентичними. CoviShield – це ліцензійна назва AZD1222, виробленої в Індії", - зазначила вона.

За словами Сіммонс, будь-яке припущення, що вакцина CoviShield, що використовується в Україні, відрізняється за формулою з Oxford-AstraZeneca, є "категорично неправильним".

Нагадаємо, 24 лютого в Україні стартувала вакцинація населення від коронавірусу препаратом індійського виробництва CoviShield за ліцензією компанії AstraZeneca, який 23 лютого прибув до Києва. Першим у країні щепився лікар-анестезіолог із Черкас. Він від початку пандемії працює в реанімації з пацієнтами, хворими на коронавірус. 

1 березня від коронавірусу у прямому ефірі вакцинувався міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Очільник МОЗ став першим з чиновників, хто отримав щеплення від COVID-19. 2 березня під час робочої поїздки на Донбас щеплення отримав президент Володимир Зеленський. Усього станом на 3 березня вже провакциновано 6 888 українців.

Що відомо про вакцину "CoviShield", яку привезли в Україну

Що відомо про вакцину "CoviShield", яку привезли в Україну

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація