Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Валентинова казка для хірурга і пацієнтки: "заборонене" кохання стало найщасливішою подією життя Дениса і Єлизавети

Пара рік живе у шлюбі та вже чекає на дитинку.

Рік тому в день Валентина стали парою Денис і Єлизавета, котрі познайомилися у хірургічному кабінеті, куди дівчина прийшла змінити форму губ. Медик про жіночі губи знає все, тож клієнтка полонила його серце не ними, а своїми очима, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Кожна третя дівчина приходить із фотографією Анджеліни Джолі і каже: я хочу ось такі", - розповів хірург. Але одного разу лікарська витримка його підвела – коли у двері кабінету зайшла 17-річна Єлизавета. "У мене ноги підкосилися трошки", - зізнався Денис. Вона пояснила, що захотіла змінити зовнішність і обрала саме його, популярного у місті ін’єкціоніста. Укол кількох мілілітрів ботоксу за відчуттями тривав для дівчини цілу вічність – вона заціпеніла від страху. Хірург лишився задоволеним результатом. "Пухкі красиві губи. Перебору нема, бо ми зробили гармонізацію", - пояснив він.

Відео Час любити: дівчина прийшла до лікаря, щоб збільшити губи, а знайшла кохання

Невдоволена формою своїх губ, Єлизавета у свої 17 наважилася на ін'єкцію ботоксу. Обрала популярного ін`єкціоніста – Дениса Малевича. Під час процедури панянка сподобалися Денису настільки, що він уперше знехтував правилом "пацієнт - лише пацієнт". ТСН закликає ділитися своїми історіями кохання з хештегом #ЧасЛюбити. Подробиці: https://tsn.ua/ukrayina/chaslyubiti-tsn-zaklikaye-dilitisya-svoyimi-istoriyami-kohannya-1109022.html

Час любити: дівчина прийшла до лікаря, щоб збільшити губи, а знайшла кохання

Ліза лишилася задоволеною роботою доктора та пішла, а от Денис місця собі не знаходив і вирішив порушити правило "пацієнт – лише пацієнт". "Незабаром було свято всіх закоханих. Чому б не запросити її просто на вечерю?", - пояснив він. "Я не знаю, як я погодилася, не питайте", - каже дівчина. На побаченні вони розмовляли поспіль п’ять годин. "Вихована, тактовна, дуже багато читає", - розповів про свої враження Денис. "Сподобався", - зізналася Єлизавета.

Знайомство переросло в серйозні стосунки, хоч хлопець старший за обраницю на 10 років. Для Лізи ці стосунки стали першими в житті, і вона ні про що не шкодує. Денис свідомо йшов до мети – весілля. Дівчина переїхала не лише в його квартиру, а й в робочий кабінет – майбутній медик опанувала косметологію і тепер працює разом із коханим.

Невдовзі на відпочинку в Туреччині з ними сталося справжнє диво. "Поїхали на море. З Анталії є екскурсія до храму святого Миколая. Проходиш усі ікони, молишся, доходиш до мощів святого Миколая – і є право загадати одне бажання", - пригадує Ліза. Обидва таємно кожен для себе попросив про дитину – і невдовзі з’ясувалося, що дівчина вагітна. "Єлизавета і все, що відбувається в моєму житті – я не знаю, за що мені такий подарунок", - зізнається Денис. Пара чекає народження сина з дня на день. "Я знаю, що буду дуже гарною мамою для нього. Ми його дуже сильно чекаємо", - каже Ліза.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Вибір редакції