Vanco готова миритися з Тимошенко без суду

Vanco не сумнівається, що виграє арбітражний процес проти України в Стокгольмському суді, тому що уряд України не виконав своїх зобов`язань.

Компанія Vanco Prуckerchenska Ltd. (Британські Віргінські острови) підтверджує свою готовність до переговорів з Кабінетом Міністрів України з мирного врегулювання спору в рамках Угоди про розподіл продукції (УРП), яка видобуватиметься в межах Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.

Про це повідомив президент Vanco Prуckerchenska Джим Баун.

За його словами, зараз в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольма (Швеція) триває арбітражний процес проти України щодо виконання УРП з компанією Vanco.

"Ми не сумніваємося, що ми його виграємо, тому що уряд просто не виконав своїх зобов`язань щодо УРП – він не створив Координаційний комітет. Тому він програє", – сказав Баун.

При цьому він додав, Vanco Prуckerchenska взагалі не хотіла і не хоче ніякого суду.

"Ми хочемо сісти за стіл переговорів, але що ми не будемо робити - це не зупинятимемо арбітраж. Але якщо в процесі переговорів з урядом ми прийдемо до якихось результатів, то зупинити арбітраж дуже легко. Тому ми продовжуємо арбітраж, але водночас ми даємо сигнали уряду про переговори", – сказав президент Vanco.

Також він зазначив, що в умовах економічної кризи і при постійному зростанні цін на енергоносії "національний уряд має прагнути розвивати свої національні родовища".

Нагадаємо, зараз в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольма триває арбітражний процес проти України щодо виконання УРП з компанією Vanco Prуckerchenska.

Нагадаємо, у 2006 році Vanсo International Ltd. виграла перший відкритий конкурс і уклала в жовтні 2007 р. з Кабмом Угоду про розподіл продукції, що видобуватиметься в межах Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.

Vanco International передала всі права і обов`язки щодо УРП компанії Vanco Prykerchenska.

Vanco Energy володіє тільки 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація "Донбаська паливно-енергетична компанія" (ДПЕК, Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгена Новіцького на паритетних засадах.

17 липня 2008 року компанія Vanco Prуckerchenska почала арбітражний процес проти України відповідно до вимог Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм (Швеція) щодо конфлікту з УРП.

21 травня 2008 року Кабінет міністрів України ухвалив рішення про односторонній вихід з угоди з компанією Vanco про розподіл продукції.

4 червня 2008 р. президент підписав указ, згідно з яким набуло чинності рішення РНБО від 30 травня про висновки Міжвідомчої робочої групи з вивчення питань відповідності законодавству при укладенні і виконанні Угоди між державою Україна і компанією Vanco.

Читайте також:

КС заборонив Ющенку заважати Тимошенко у війні з Vanco

Тимошенко отримала першу перемогу у справі проти Vanсo

Кабмін підтвердив свою позицію щодо Vanсo

Vanco хоче розповісти всім, про що вона домовлялася з урядом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: