Ванникова заявила, що найпопулярніше питання в Інтернеті задали росіяни

Прес-секретар президента Ірина Ванникова під час підсумкової прес-конференції Віктора Ющенка заявила, що найпопулярніше питання в Інтернеті "відображає інтереси російських інтернет-користувачів".

У проміжку між питаннями президенту Ванникова зробила невелике уточнення. "Нам точно відомо, що перше питання відображає інтереси російських Інтернет-користувачів, тому ми сподіваємося, що друге питання з Інтернету точно відображає інтереси українських Інтернет-користувачів", - заявила Ванникова.

Нагадаємо, Віктор Ющенко в ході прес-конференції, відповідаючи на найпопулярніше питання з Інтернету заявив, що "дві третини авторів цього питання знаходяться не в Україні і не представляють український народ".

Видання Лігабізнесинформ, яке як і Корресподнент.net виступило одним з організаторів прес-конференції, перевірило, наскільки заяви Ющенка і Ванникової відповідають дійсності.

Як вияснилось, за даними системи статистики відвідуваної Google Analytics на сторінці найпопулярнішого питання на порталі ЛІГА.net за весь період збору питань і голосування було 82,38% відвідувачів з України і 12,34% - з Росії.

Крім того, більшість відвідувачів, які поставили найпопулярніше питання, за географічним принципом розташувалася таким чином: кияни (37,57%), одесити (7,75%), дніпропетровці (7,29%), харків'яни (6,13%) і донеччани (5,25%). Частка відвідувачів з Москви, за даними Лігабізнесинформ склала 5,07%, з Санкт-Петербурга - 2,47%.

Точна адреса відвідувача, яка поставила це питання, не відома, але, за даними порталу ЛІГА.net, він користувач Укртелекому, а тому з великою часткою ймовірності автор питання є жителем України.

Нагадаємо, провокаційне, на думку Ющенка, питання звучало таким чином: "Скільки нам (простим людям) необхідно Вам заплатити, щоб Ви разом зі всіма депутатами ВР, міністрами, назавжди виїхали за межу і не заважали Україні нормально розвиватися".


ВідеоНайпопулярніше питання в Інтернеті задали росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: