Перевізники погрожують заблокувати Київ

Сьогодні в Києві в районі Окружної дороги, станом на ранок, стояло 100 вантажних машин, при цьому протягом дня вони прибувають.

import
УНІАН
Вантажоперевізники не виключають можливості блокування Києва у разі відсутності рішення на їх вимоги. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Асоціації вантажних перевізників Львівщини Сергій Чепурний.

"Якщо через два дні не буде якихось рішень, ви розумієте, що таке кількість людей, така кількість транспорту, котра зараз заходитиме до Києва, втримати нам буде нереально: в усіх є свій біль, свої проблеми і зобов`язання. Те, що кажуть, що банки йдуть на компроміси, пролонгації, перекредитування – неправда. У мене є вже листи про дострокове погашення кредитної заборгованості, є погрози від колекторної компанії. Банки безконтрольно займаються вибиванням грошей, а держава на це закриває очі", - сказав він.

За словами Чепурного, сьогодні в Києві в районі Окружної дороги, станом на ранок, стояло 100 вантажних машин, при цьому протягом дня вони прибувають. Він також зазначив, що сьогодні не була проведена акція з підведення цих машин до Міністерства транспорту і зв`язку, щоб не заважати руху в місті.

За даними Чепурного, акцію підтримують перевізники всіх областей. При цьому він не зміг назвати цифру, скільки всього учасників акції по Україні.

"У Києві понад 100 машин, ще десятки по містах", - зазначив він. За його словами, вже зараз вантажоперевізників в областях складно утримувати від того, щоб вони не приїхали до Києва.

У свою чергу представник вантажоперевізників Києва Олександр Марков зазначив, що акція є безстроковою, дозвіл від міської влади одержаний також безстроковий. "Тобто, доти, поки не задовольнять наші вимоги", - зазначив Марков.

Чепурний додав, що вантажоперевізників цікавить інформація не про те, що питання вирішуються, а про те, коли вони можуть бути вирішені: "Нас цікавить термін, коли буде – через 1 чи 2 місяці – а не відповіді, що наше питання розглядається в комітеті, складається регуляторний акт тощо".

У свою чергу представник вантажоперевізників м. Ужгорода Анатолій Артемов зазначив, що рішення про те, що робити з акцією через два дні буде прийняте після зустрічі з головою Держкомпідприємництва Олександрою Кужель.

"Ми хочемо піти до Кужель, вона має якісь пропозиції, ми хочемо їх почути...", - сказав він.

Як повідомлялось, представники асоціацій та об`єднань вантажних автомобільних перевізників областей України оголосили про проведення з 18 лютого безстрокового Всеукраїнського страйку для привертання уваги властей до проблем у галузі вантажних автоперевезень.


Читайте також:

Автоперевізники розпочали акцію протесту в Києві

Понад сто водіїв взяли участь в акції "Дістали!"

Автомобілісти продовжують блокувати центр Києва

ВідеоАвтоперевізники розпочали акцію протесту в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: