Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вартові небесних кордонів. Професійне свято відзначають представники Повітряних сил

У владі заявили, що докладають зусиль для оновлення авіаційної техніки.

Сьогодні, 5 серпня, в Україні відзначається День Повітряних сил Збройних сил.

Згідно з указом президента від 27 червня 2007 року, він святкується у першу неділю серпня.

Зі святом військових вже привітали високопосадовці. Зокрема, глава держави Петро Порошенко побажав чистого неба над головою.

Прем'єр Володимир Гройсман наголосив, що з початку російської агресії у Криму та на Донбасі Повітряні сили "виконують надзвичайно важливу роботу у збройному протистоянні з супротивником як в повітрі, так і на землі".

"Наша військова авіація є важливим елементом армійської інфраструктури та забезпечує належну підтримку піхотним військам як у військовому, так і в логістичному плані. У взаємодії з іншими підрозділами Збройних сил Повітряні сили є потужним, збалансованим та ефективним родом військ", - наголосив він у привітанні.

Гройсман додав, що у війську продовжать впроваджувати стандарти НАТО.

Секретар РНБО Олександр Турчинов  зауважив, що представники ПС одними з перших встали на захист України у 2014 році, виконуючи бойові завдання з повітряної підтримки наземних військ, розвідки, авіаційного транспортування підрозділів та вантажів, а також евакуації поранених. 

"Держава докладає всіх можливих зусиль до оновлення й модернізації авіаційної техніки з урахуванням сьогоднішніх вимог і викликів національній безпеці України", - йдеться в привітанні Турчинова.

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв зауважив, що українські льотчики стали справжнім прикладом героїзму та мужності, гарантуючи безпеку і непорушність повітряних кордонів України.

ПРИВІТАННЯ КОМАНДУВАЧА ОБ’ЄДНАНИХ сил ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА НАЄВА С.І. З ДНЕМ ПОВІТРЯНИХ сил ЗБРОЙНИХ сил...

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Saturday, August 4, 2018

"В цей святковий день висловлюю вдячність всім військовослужбовцям Повітряних сил, які виконують бойові завдання у складі Об’єднаних сил за самовіддане служіння державі та Українському народові", - привітав військових Наєв.

Вибір редакції