"Вас Господь попустить". Порошенко відмовився відповідати черкащанину на запитання про корупцію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порошенко нині з Томосом перебуває у Черкасах.

Президент України Петро Порошенко відмовився відповідати на запитання про боротьбу з корупцією в країні, відправивши автора запитання помолитися до церкви.

У п'ятницю, 18 січня, Порошенко прибув до Черкас під час туру, присвяченого підписанню томосу про автокефалію Православної церкви України (ПЦУ). Під час спілкування з населенням міста, мешканець Черкас, який назвав себе представником громадської організації і місцевим роботодавцем, запитав главу дежави, коли він почне боротися з корупцією, опублікувавши відео спілкування з гарантом у Facebook.

Спочатку Порошенко проігнорував запитання, проте згодом сказав чоловікові, що має до нього прохання. "Ідіть до церкви, поставте свічку. І Вас Господь попустить. Ми зараз тут [у Черкасах] з іншою метою", - відповів Порошенко.

Згодом Олег Лисак поставив ще одне запитання, коли він зможе потрапити до Порошенка на прийом. Зазначимо, що чоловік запитував російською.

"Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчив. Ось всі вони москальскі такі провокатори, вони нас тут намагаються зараз розколоти", - звернувся Порошенко до присутніх.

"Молимося за Україну, молимося за єдину церкву, молимося за єдність українського народу. І нехай вони почують наше "Слава Україні!" - додав Порошенко. "Героям слава!" - відповів йому натовп присутніх.

"Це вам відповідь, пан провокатор", - звернувся Порошенко до Лисака.

Олег Лысак : «Петр Алексеевич , когда с коррупцией начнёте бороться?!......»

Опубликовано Олегом Лысаком Пятница, 18 января 2019 г.

Як повідомлялося, 5 січня Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос, яким надав незалежний статус Православній Церкві України, про створення якої було оголошено на Об'єднавчому соборі 15 грудня 2018 року. За словами Вселенського патріарха Варфоломія, Константинопольський патріархат надаючи автокефалію, прийняв до себе мільйони вірних України як справжня церква-матір, на відміну від їхньої "мачухи". 6 січня відбулася історична подія - предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію у Стамбулі вручили Томос.

ВідеоОстаточно оформлений: всі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію

Члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію Української церкви. ТСН має ексклюзивні фотографії з церемонії підписання. Відтепер документ остаточно оформлений. Упродовж кількох днів він повернеться до України.

Остаточно оформлений: всі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію

До цього, 15 грудня був проведений Об'єднавчий собор. На ньому були присутні зокрема представники Вселенського патріархату, глави УПЦ Київського патріархату, УАПЦ, митрополити УПЦ Московського патріархату Симеон і Олександр. Під час собору після голосування Епіфаній став митрополитом Київським і всієї України. Своєю чергою, митрополит УПЦ МП Онуфрій втратив свій статус. Сама ж УПЦ МП за рішенням Верховної Ради була перейменована в РПЦ

Після проведення собору в різних регіонах України розпочались переходи парафій із УПЦ МП до ПЦУ. Найбільша кількість переходів у Вінницькій області. Також є перехід парафії у Запорізькій області, що є першим фактом на території Лівобережної України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції