"Ваші вожді здали Крим": одіозний екс-голова Вінницької поліції виправдався за візити на півострів

Колишній чиновник продовжує стверджувати, що його звинуватили безпідставно і що українці влаштовують "цькування" всім, хто думає інакше.

Колишній начальник Національної поліції Вінницької області Антон Шевцов, якому інкримінували державну зраду, вважає, що нічого злочинного в тому, що він відвідував і відвідує окупований Крим немає.

Про це одіозний екс-глава поліції написав на своїй сторінці в Facebook.

"Читаю коментарі під своїми публікаціями і думаю, яке чесне і справедливе суспільство. Ви громадяни мене засудили вже всією своєю патріотичною спільнотою, за те, що я в своєму рідному місті живу, там сходив зі своїм дідом-фронтовиком на парад Перемоги. І чую від цих чесних письменників: Так не можна, ти повинен був забрати всіх (і парад в тому числі) і поїхати до нас, де при слові російська починається тиха істерика, жити з родиною в чистому полі і радіти", – написав він.

Також Шевцов поставив риторичне запитання українцям назвавши їх "активистами рэволюции", запитавши "З Росією йде війна?", "Я порушив якийсь закон України?".

"Припустимо до Вас дорогі критики в будинок приходять зелені люди, і оголошують цей будинок іншою країною і територією. Ваші дії? – Кинули квартири, батьків у віці, родичів і поїхали в чисте поле. Саме в чисте поле. Хто не вірить, запитайте всіх, хто залишився вірним присязі. І тепер чесно відповідаємо собі, можете мені. Багато Вас таких як я набереться? Тих хто готовий все це залишити і їхати, знаючи, що вже не повернеться ? Можете не відповідати. Пиз...ть не мішки ворочать", – написав проросійський екс-поліцейський.

Він вважає, що українське суспільство влаштовує "цькування" всім, хто так чи інакше думає по іншому та оцінює ситуацію по іншому, а також, що влада України здала Крим Росії.

"А ще згадаємо як Ваші вожді здали той Крим. Саме здали. А чому, а тому, що коли відомі громадяни туди прилітали ловити Януковича, то вони нікого не ловили, а вели закулісні переговори з представниками РФ. І мета їхня була одна – утримати владу, отриману незаконним шляхом. Я розумію так, або ми воюємо за свою територію або проїхали. А призначати крайніх це доля негідників і активістів Майдану. От і все. А суд начебто нас всіх судити повинен однаково. Здається так написано в Конституції, хоча Її так часто міняють", – написав Шевцов.

Нагадаємо, колишнього керівника поліції Вінницької області Антону Шевцову інкримінували державну зраду. Його затримали при спробі втекти до Росії.

14 березня 2016 року, голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе підписала рапорт про відставку Антона Шевцова. Виконуючим обов'язки начальника поліції області призначено Юрія Педос, який до цього обіймав посаду першого заступника Шевцова. У поліції зазначили, що в грудні минулого року Педос пройшов атестацію в ряди Нацполиции.

Крім того, ТСН.иа знайшов в соціальній мережі сторінку дружини головного поліцейського Вінницької області. На ній жінка підтримувала агресію РФ проти України, виступала за зміну конституційного ладу в Україні і не приховувала своїх проросійських поглядів. Після широкого резонансу сторінка була закрита для сторонніх осіб.

У свою чергу Шевцов відкинув всі звинувачення в сепаратизмі. Всі повідомлення в ЗМІ він назвав спробою дискредитації.

Втім, вже через три доби після затримання Шевцова – 20 березня 2016 року, його звільнили з-під варти. Вінницький міський суд не зміг обрати для екс-поліцейського запобіжний захід.

ВідеоВінницька прокуратура закрила справу проти Антона Шевцова

Залиште свій коментар