ВАСУ визнав законним призначення Хорошковського членом вищої ради юстиції

Вищий адмінсуд пояснив, чому не має претензій до Хорошковського: позивач не довів обставин, які б свідчили про порушення його прав, свобод чи інтересів у сфері публічно-правових відносин.

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволені позову ТОВ "Телерадіокомпанія "ТелРадіоСвіт" (канал ТВі) до президента про визнання незаконним указу про призначення Валерія Хорошковського членом Вищої ради юстиції через те, що позивач не довів обставин, які б свідчили про порушення його прав, свобод чи інтересів у сфері публічно-правових відносин.

Як повідомили в прес-службі телеканалу ТВі, про це йдеться у постанові ВАСУ, яку отримав ТВі.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович 31 травня призначив Хорошковського на посаду члена Вищої ради юстиції.

Між тим телеканал ТВі вважає, що "голова СБУ і телемагнат Хорошковський ввів в оману Адміністрацію президента, не повідомивши, що не має законного права обіймати цю посаду". Телеканал посилається на статтю 6 Закону України "Про Вищу раду юстиції", яка вказує, що на посаду члена ВРЮ може бути рекомендований громадянин України, який має стаж роботи в галузі права не менше десяти років. Разом з тим з біографії Хорошковського випливає, що він такого стажу не має.

12 серпня Вищий адміністративний суд України визнав законним призначення голови СБУ Хорошковського членом Вищої ради юстиції.

7 червня 2010 року редакційна рада "5 каналу" оприлюднила відкритого листа до президента Віктора Януковича, в якому звинуватила голову Служби безпеки України Валерія Хорошковського як власника медіа-холдингу U.A. Inter Media Group у спробі знищити "5 канал" шляхом можливого скасування судом рішення конкурсу на виділення частот Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення від 27 січня 2010 р.

8 червня Окружний адміністративний суд Києва повністю задовольнив вимоги групи телеканалів "Інтер". Таким чином, було оскаржено рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі і "5 каналу" частот на мовлення.

Читайте також:

Суд вимагає від Януковича доказів, що Хорошковський працював в галузі права

Суд відмовився відібрати в Хорошковського посаду

ВР відмовилася розглядати відставку Хорошковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: