Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ватажок "ЛНР" пояснив, що насправді означає бажання повернутися до складу України

Пасічник переконує, що "основна мета – інтеграція до РФ" та вимагає особливого статусу.

Ватажок невизнаної "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що вимагатимуть особливого статусу у складі України зі своїм кордоном, армією та судовими органами.

Про це повідомляють ЗМІ бойовиків.

За словами Пасічника. особливий статус для "ЛНР" в Україні має бути за принципом "держава в державі" 

"Це не означає, що ми просто увійшли до складу України. Це означає, що в нас свій кордон, своя армія, свої судові органи, в нас свої органи управління. Ми абсолютно самостійні і ми нікого сюди не пустимо, ніяких націоналістів, але ми визнані. Це єдиний шанс припинити це безумство. Треба сідати за стіл перемовин та розмовляти", – сказав Пасічник.

Ватажок терористів додав, що політичні напрямки не зміняться і головна мета "ЛНР" – інтеграція з Російською Федерацією.

Нагадаємо, 1 липня керівнику терористичного угруповання "Луганська народна республіка" Леоніду Пасічнику було повідомлено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень. Зокрема, йдеться про ч. 1 ст. 109 – дії, вчиненні з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, а також захоплення державної влади, ч. 2 ст. 110 – посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, ч. 1 ст. 258-3 – керівництво терористичною організацією. Найжорсткіше з передбачених покарань за ці злочини – тюремне ув’язнення строком на 15 років та конфіскація майна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції