Важили 213 кілограмів на двох: як молоде подружжя зуміло схуднути і кардинально змінити своє життя

Дата публікації
Перегляди
19к
Важили 213 кілограмів на двох: як молоде подружжя зуміло схуднути і кардинально змінити своє життя

Ігор та Ольга, котрі важили 107 та 106 кілограмів / Сніданок з 1+1

Найбільшою мотивацією змінити своє життя на краще стають найрідніші люди.

Ольга народилася і провела своє дитинство у селі Вербівка на Черкащині. Від наймолодшого віку її переслідували знущання, насмішки, зневага та постійний осуд, адже дівчина завжди була вдвічі гладшою за своїх ровесників. Те ж саме продовжилося й потім, коли дівчина поїхала зі свого рідного села до міста.

"Коли йдеш у школу і ти знаєш, що не буде імені Оля.  У тебе буде корова, жиробас, свиня…  Підійшла до дзеркала у купальнику, і це було дійсно страшно. Ти розумієш що у тебе немає талії, немає пропорції.  Ти стоїш, як шмат сала.  Нехай це буде грубо. Але це дійсно шмат сала", - описує свій дитячий відчай Оля, йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Коли у п’ятому класі на спільному зважуванні усі діти мають вагу близько 40 кілограмів, то Оля мала 80. Через це однокласники постійно ображали дівчину. У неї не було друзів, вона мало з ким спілкувалась, але найгірше – вага постійно зростала.

Незважаючи на кричущу проблему, рідні Ольги не намагалися вирішити питання зайвої ваги, а лише доводили, що "у нас така порода. У нас всі гладкі. Змирися. Ти і так гарна. Гладкий – значить здоровий".

Безперервні знущання і насмішки продовжилися, коли дівчина покинула рідне село і поїхала вчитися до Черкас. Проте життя її кардинально змінилося, коли в ньому з’явився майбутній чоловік Ігор. Він побачив в Ользі ту красу, яку розміри сховати не можуть. Він упевнив її, що вона приваблива і змусив її почуватися щасливою.

Згодом Ігор та Оля одружилися, почалося сімейне життя. Дружина так турбувалася про свого чоловіка, що постійно його відгодовувала, через що Ігор також набрав декілька десятків зайвих кілограмів.

"Коли я пішла народжувати, я важила 112 кг, а чоловік - 107 кг. Це було схоже на двох хом’ячків", - каже Ольга.

Саме після пологів Ольга вирішила серйозно схуднути. Вона постійно казала про це Ігореві, однак чоловік відповідав: "від нового року, нового місяця, нового тижня". Одразу відмовитися від зайвої їжі і скинути зайву вагу у подружжя не вдалося.

Пара розповідає, що після трьох-п’яти днів здорового харчування, коли мінімальні результати стають помітними, ентузіазм зникає і знову починаються тістечка, булочки.

Однак кардинально змінити своє ставлення до здорової їжі змусила новонароджена донька.

"Я розуміла, що вона підросте і їстиме те, що й ми. Я розуміла: коли піде в садочок, її буде чекати та сама доріжка, що і мене.  Я пам’ятаю сльози знущання. Я не хочу для своєї дитини цього.  Це найбільша мотивація. Адже дитина може повторити  мою долю. Тоді на порятунок прийшов чоловік. Він запропонував худнути... разом", - розповідає Ольга.

Протягом першого року жінка позбавилася 22 кілограмів завдяки правильному харчуванню. Згодом до їжі додалися фізичні вправи у спортзалі і через рік Оля схудла ще на 20 кілограмів.

"Зараз я можу робити все.  Коли дитина розкидає іграшки, я одразу підходжу і прибираю все.  Раніше я щось готую, впустила шкарлупку, то ногою підгрібаю, буду прибирати – заберу.  Навіть зайвий раз нахилитися було тяжко", - згадує вона.

Тепер у холодильнику і на столі подружжя замість випічки – фрукти, овочі, салати, каші. На обід вони готують гречку з м’ясом, а перекушують яблуками.

Ольга дякує за свій неймовірний результат найдорожчим людям – чоловікові та донечці. Вони стали для неї найбільшою мотивацією. Вона вперше за своє життя полюбила свій образ і своє відображення у дзеркалі.

Наступна публікація