Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Важко назвати священиком": у Запоріжжі відмовилися відспівувати дитину через її хрещення в УПЦ КП

Дитину все ж відспівав священик Київського патріархату.

У Запоріжжі служитель Української православної церкви Московського патріархату відмовився завершувати відспівування дворічної дитини, що загинула внаслідок падіння на неї самогубця, бо вона хрещена священиками Київського патріархату.

Про це повідомив керівник Чернігівської єпархії УПЦ КП Євстратій Зоря.

"У Запоріжжі служитель Московського патріархату (важко у цьому конкретному випадку написати «священик») під час поховання відмовився звершувати чин похорону (відспівування) дворічної дитини, яка загинула від падіння на неї самогубця", - сказав він.

Священик додав, що дитину відмовилися відспівувати і в іншому храмі, тому похорони завершив служитель Київського патріархату.

"Мабуть, в МП думають, що таке їхнє ставлення погіршує положення Київського патріархату. Так само як невставання під час оголошення імен Героїв України чи неспівання гімну під час зустрічі звільнених бранців «русского мира» – "сприяє миру та єднає Україну", - зазначив Зоря.

Нагадаємо, у Запоріжжі мешканець квартири на восьмому поверсі, ймовірно, вирішив вкоротити собі віку, стрибнувши з вікна. Під тим вікном опинилися батько з сином, якому і двох років не було - вони збиралися у гості й саме вийшли з під'їзду. Реаніматологи зробили для хлопчика все, що змогли, проте травми виявились несумісними з життям.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції