Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вбили котів, лили кров на дворі, підпалили будинок": колишня полонена бойовиків, яка підірвалася на розтяжці, розповіла про замахи

"Вбили котів, лили кров на дворі, підпалили будинок": колишня полонена бойовиків, яка підірвалася на розтяжці, розповіла про замахи

За словами жінки, цей замах на її життя уже третій.

Активістка, колишня полонена бойовиків так званої "ДНР" Валентина Бучок, на подвір'ї якої в селі Іванопілля Костянтинівського району Донецької області у суботу, 20 червня, стався вибух, отримала численні осколкові поранення практично всього тіла, але вижила.

Жінка і раніше заявляла у поліцію про погрози, залякування та замахи на неї. Тепер переконана, що зловмисники намагатимуться її добити. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На місці вибуху працювали десятки слідчих та експертів. За словами поліцейських, найвірогідніше це була "розтяжка" - граната з мотузкою. Коли Валентина штовхнула хвіртку, граната вибухнула.

"Вибухотехніки вилучили фрагменти вибухового пристрою. Коли буде проведено їхній аналіз, то ми дійсно можемо сказати що це було, граната чи інший вибуховий пристрій", - каже інспектор Бахмутського відділку поліції Павло Дяченко.

Валентину доправили до лікарні, де їй зробили операцію. Лікарі витягнули з її тіла десятки осколків.

Раніше Валентина Бучок жила під окупацією, майже рік просиділа у страшній в'язниці під назвою "Ізоляція". У грудні 2017 року її обміняли, але бойовики тоді пообіцяли їй влаштувати "солодке  життя" і у вільній Україні.

Відео У селі під Костянтинівкою здійснили замах на колишню полонену бойовиків так званої "ДНР"

Підірвали на власному подвір'ї. У селі під Костянтинівкою здійснили замах на активістку, колишню полонену бойовиків так званої ДНР Валентину Бучок. Жінка отримала численні осколкові поранення практично всього тіла, але вижила. Валентина Бучок і раніше заявляла у поліцію про погрози, залякування  та замахи на неї.  

У селі під Костянтинівкою здійснили замах на колишню полонену бойовиків так званої "ДНР"

Сьогодні Валентину у скривавлених бинтах було важко впізнати.

За словами жінки, цей замах на її життя уже третій. Весною минулого року вночі підпалили їхній  будинок. Ледве загасили. Потім зловмисники поставили на подвір'ї розтяжку з гранатою. Чоловік вчасно побачив. А ще багато разів залякували. Валентина обожнювала своїх котів, а одного дня вони зникли.

"27 грудня 2018 року вбили тих котів і підкинули. Потім наливали кров у дворі. А потім пожежа, розтяжка і ось результат", - каже Валентина Бучок.

Якщо це бандити з Донецька, то Валентина каже, що вони її обов'язково доб'ють. Але крім бойовиків "ДНР" на Валентину має зуб і керівництво однієї дуже потужної енергетичної компанії, з якою вона судиться за зарплатню, нагадує жінка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції