Вбитий Сашко Білий за 10 днів до смерті закликав "приїздити грохнути його"

Дата публікації
Вбитий Сашко Білий за 10 днів до смерті закликав "приїздити грохнути його"

Сашко Білий попередив про свою смерть / charivne.info

Один з лідерів "Правого сектору" попередив про свою смерть.

Вбитий кілька годин тому лідер "Правого сектору-Захід" Олександр Музичко (відомий в ЗМІ як "Сашко Білий") за кілька днів до фатальної ночі у відеозверненні до органів правопорядку попереджав, що його можуть "прибрати".

Про це свідчить відеоролик, опублікований на персональній сторінці активіста.

"Керівництво генпрокуратури і МВС України прийняли рішення про моє фізичне знищення, або захоплення і видачу мене Росії, для того, щоб потім все звернути на спецслужби РФ. Для проведення цієї операції вже створений спецзагін", - сказав Музичко.

Через деякий час на сторінці Сашка Білого у Facebook з'явився запис, у якому "Правий сектор" західного регіону України розкритикував Арсена Авакова  на посаді в.о. міністра МВС і рекомендував йому добровільно піти у відставку.

"У зв'язку з останніми подіями в Україні можна зробити висновок, що в.о. міністра МВС не справляється зі своїми прямими обов'язками, а займається лише торгівлею посад. Некомпетентність та бездіяльність Авакова може не помітити лише сліпий. Кров, яка проливається сьогодні на вулицях Донецька, Харкова та інших міст України, на його совісті. "Правий сектор" рекомендує Авакову добровільно піти у відставку", - йдеться у заяві.

А в той же день Музичко написав у Facebook: "Хочете мене грохнуть - приїжджайте, з нетерпінням вас чекаю!"

Цей запис Музичко запостив за 10 днів до своєї смерті.

Нагадаємо, що Сашко Білий був вбитий неподалік розважального закладу в Рівному двома пострілами в область серця

Наступна публікація