Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Убитий Вороненков був свідком у справі про анексію Криму та агресію Росії

Справу веде Управління війни Військової прокуратури ГПУ.

Убитий колишній депутат Державної Думи Росії Денис Вороненков був свідком у справі про дії російських військовослужбовців на території України.

Про це нагадав генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу у понеділок, 9 жовтня, у відповідь на запитання, чому Вороненкова охороняв офіцер Управління розвідки.

"Тому що пан Вороненков давав цінні свідчення про участь російських військ на території України", – пояснив Луценко.

Генпрокурор пояснив, що Управління розвідки має отримувати інформацію, яка становить державний інтерес за межами України, а також на окупованих територіях Криму і Донбасу. Тому отримання інформації з приводу того, що відбувається з боку країни-агресора на цих територіях, повною мірою входило до компетенції Управління розвідки.

"Він давав покази, у тому числі, про участь військових формувань Російської Федерації на нині окупованих територіях, у першу чергу Криму. Вороненков був у цій справі свідком", – додав генпрокурор.

За словами Луценка, справу веде Управління війни Військової прокуратури ГПУ, яке збирає докази участі Російської Федерації і скоєння військових злочинів на окупованих територіях.

Нагадаємо, прокуратура оприлюднила імена замовників і виконавців вбивства Вороненкова. Генпрокурор Луценко показав схему причетних до вбивства колишнього російського депутата.

23 березня у Києві сталася стрілянина, внаслідок якої був убитий колишній депутат Держдуми Денис Вороненков. Також зловмисник поранив охоронця екс-політика, однак той встиг вистрілити у відповідь і поранив вбивцю – 28-річного уродженця Севастополя, який мешкав у Дніпрі, Павла Паршова. Він помер у лікарні від поранень, завданих охоронцем Вороненкова.

ВідеоЮрій Луценко заявив, що замовник вбивства Дениса Вороненкова знаходиться в РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції