Тимур був вельми непересічною особистістю.

У підірваній у Києві на Бессарабці машині загинув Тимур Махаурі. І ТСН уже відшукала його в своїх архівах.

З'ясувалося, у січні цього року його затримувала поліція і за збігом обставин, було це теж на Бессарабці, де сьогодні стався вибух. Він був за кермом "Мерседеса" з грузинськими номерами, який зупинили патрульні. В авто були озброєні люди, а сам Махаурі показав посвідчення розвідника Чеченского батальйону, який дислокується в секторі "Маріуполь". На фронті тоді підтвердили, що він служить у зоні АТО.

Тимура Махаурі звинувачували у вбивствах чеченців у Туреччині 2011 року. І навіть закидали зв'язки з ФСБ. Побратими запевняли - що турецький суд його виправдав. 

Тимур також добре відомий в Грузії як учасник подій в ущелині Лопота, де у вересні 2012 року грузинський спецназ знищив групу бойовиків, які намагалися перебратися в Дагестан. Його тоді підтримував тодішній заступник міністра внутрішніх справ Георгій Лорткіпанідзе (і екс-глава одеської поліції), який говорив, що Махаурі не терорист і не агент ФСБ, а "патріот Грузії". 

За ним полювали кадирівці, і його життя постійно було під загрозою. Друзі чоловіка, які приїхали на місце вибуху, кажуть, що це вже не перший замах на вбивство.

ВідеоУ Києві поблизу Бесарабського ринку під час руху вибухнула автівка

Залиште свій коментар