Вбивства п'яти чеченців і служба в АТО. Що відомо про загиблого під час вибуху в Києві

Тимур був вельми непересічною особистістю.

У підірваній у Києві на Бессарабці машині загинув Тимур Махаурі. І ТСН уже відшукала його в своїх архівах.

З'ясувалося, у січні цього року його затримувала поліція і за збігом обставин, було це теж на Бессарабці, де сьогодні стався вибух. Він був за кермом "Мерседеса" з грузинськими номерами, який зупинили патрульні. В авто були озброєні люди, а сам Махаурі показав посвідчення розвідника Чеченского батальйону, який дислокується в секторі "Маріуполь". На фронті тоді підтвердили, що він служить у зоні АТО.

Тимура Махаурі звинувачували у вбивствах чеченців у Туреччині 2011 року. І навіть закидали зв'язки з ФСБ. Побратими запевняли - що турецький суд його виправдав. 

Тимур також добре відомий в Грузії як учасник подій в ущелині Лопота, де у вересні 2012 року грузинський спецназ знищив групу бойовиків, які намагалися перебратися в Дагестан. Його тоді підтримував тодішній заступник міністра внутрішніх справ Георгій Лорткіпанідзе (і екс-глава одеської поліції), який говорив, що Махаурі не терорист і не агент ФСБ, а "патріот Грузії". 

За ним полювали кадирівці, і його життя постійно було під загрозою. Друзі чоловіка, які приїхали на місце вибуху, кажуть, що це вже не перший замах на вбивство.

У Києві поблизу Бесарабського ринку під час руху вибухнула автівка

У Києві поблизу Бесарабського ринку під час руху вибухнула автівка

Повʼязані теми:

Наступна публікація