Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбивство 11-річної Дарини: односельці впевнені, що батьки підозрюваного знали про злочин

Затриманого в Іванівці називають відлюдьком.

На місцевому базарі Іванівки Одеської області, де працюють рідні загиблої Дарини Лук'яненко і сім’я підозрюваного, говорять лише про страшне вбивство, йдеться у ТСН.12:00.

На контейнері родини підозрюваного люди написом висловили своє ставлення. Обурюються, що молодик навіть брав участь у пошуках, хоча знав, що на власному подвір'ї нежива Даринка.

"Найстрашніше і найцинічніше у цьому вбивстві, що почались пошуки, люди скільки шукали, і він сам прийшов з пляшкою води, саме вбивця, і пропонував воду, і говорив "давайте там пошукаємо, давайте там". Це шок", - каже місцевий підприємець Леонід Дучко.

В Іванівці у трагедії також звинувачують батьків 22-річного Максима. Кажуть, того батько виховував дуже жорстко, і він в дитинстві тікав з дому. Згодом мати ж усім казала, що молодший син на роботі в Одесі, а він два роки майже не виходив з хати.  Люди не вірять, що батьки не знали про скоєне сином.

"Як це не знали, ну як це не знали. Запах якийсь - шість днів дитина там була, і вони не знали… Це нелюди", - каже продавчиня місцевого ринку.

Сусіди називають хлопця відлюдкуватим. Той рідко з'являвся на вулиці. Але  востаннє дитину бачили саме на лавці біля їхнього двору. Сусіди тут чули і крики дівчинки.

Підозрюваного вночі відправили до Одеси, там обиратимуть запобіжний захід. Тіло дівчинки забрали на експертизу. 

Як відомо, 11-річну Дарину Лук'яненко із селища Іванівка на Одещині шукали майже тиждень. Вона 13 червня по обіді вийшла з ринку, де працює її мати, і вирушила до школи на гурток танцю. Дорогою дівчинка зникла.

19 червня поліція знайшла її тіло. Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де знайшли тіло Лук‘яненко.

TСН.ua зібрав усе, що зараз відомо про зникнення Дар'ї Лук'яненко.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції