Вбивство 5-річного хлопчика у Переяславі: зброю поліцейського так і не знайшли

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Труби, правоохоронці обшукали всі можливі місця.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба під час брифінгу 5 листопада заявив про те, що зброю, з якої випустили кулю, що вбила 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі на Київщині так і не знайшли.

Він наголосив, що всі допити та слідчі дії доводять, що смертельна куля була випущена інспектором поліції з відстані 80 метрів.

"Ми не знайшли зброї, хоча зробили для цього все можливо і не можливе…  Відсутність зброї не впливає на результати розслідування. Смерть дитини – результат безвідповідальної поведінки людей, які зобов’язані були слідкувати за дотриманням закону. Саме через їхні дії загинула дитина", - наголосив Труба.

За його словами, шукали зброю у всіх водоймах та закинутих будівлях. У справі всім фігурантам оголошено остаточні підозри.

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому на Київщині двоє п'яних поліцейських вирішили розважитися й постріляти в бляшанки. За збігом обставин під кулю потрапив 5-річний Кирило Тлявов. Хлопця доправили до лікарні в Києві. 1 червня слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження. 2 червня поліцейським оголосили підозри - ДБР пом’якшило категорію злочину.

Через кілька днів, 3 червня стало відомо про смерть хлопця в лікарні. Прокуратура перекваліфікувала справу. Правоохоронцям загрожує ув'язнення від 10 до 15 років або ж довічне ув'язнення.

Відео Вбивство 5-річного Кирила Тлявова поліцейськими збурило українців

Під будівлею МВС у Києві, під відділком у Переяславі-Хмельницькому, де, власне і сталося вбивство, а також у деяких містах проходять акції протесту. Небайдужі приносять свічки, лампадки та іграшки, вимагають швидкого розслідування справи та відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.  

Вбивство 5-річного Кирила Тлявова поліцейськими збурило українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції