Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбивство дитини під Харковом: камери зафіксували невідомого чоловіка, який начебто був у будинку П’янових

Вбивство дитини під Харковом: камери зафіксували невідомого чоловіка, який начебто був у будинку П’янових

Тетяна П’янова ходила з пакетом з головою доньки всю ніч і аж на ранок роздяглася.

Без достатнього фінансування на вулиці, серед нас, можуть опинитися люди суспільно небезпечні, яким потрібна термінова психічна допомога. І хто це - ми можемо навіть не здогадуватися. Як у неймовірній і загадковій трагедії на Харківщині, де рідну мати Тетяну П’янову підозрюють у жахливому вбивстві доньки Христини.

Поліція досі розбирається у цій справі, ні про мотиви, ні про інших підозрюваних  не кажуть, йдеться у ТСН.Тиждень.

"Я не знаю, як це вийшло, я не знаю. Я не вірю, що це Таня могла зробити, не вірю", - каже названа бабуся Світлана Перекрест.

"Здається, що начебто не вона, а хтось зробив", - додає батько вбитої Христини Віталій Пономарьов.

"Дуже страшно, якщо хтось інший. У мене теж діти, внуки. Не дай Бог, страшно, що поруч з нами може ходити, затаївся, і прихований під когось злочинець", - бояться сусіди.

13-ти річна Христина вчилася у 6-му класі Подвірського ліцею. Гарна, старанна, працьовита.

"Сім’я не викликала жодних підозр, не було нарікань на них. Дівчинка добре навчалася, я спілкувалася з директором школи. Завжди охайно одіта, поводилася, як нормальна дитина, жодних відхилень від норм не було", - коментує секретар виконкому Солоницівської селищної ради Тетяна Смаль.

Батько Христини покинув родину давно. Перший раз його багато хто з односельців побачив на похороні. Сімейне життя не складалось. Чоловік каже, що останній раз бачив і доньку, і колишню дружину тиждень тому, і все начебто було добре.

"Вона весела була дівчинка. Мама її цілувала, співала пісні мала, каже, мама, послухай. Мама каже, давай, в вокальну тебе школу віддамо, вона - з задоволенням", - розповідає Віталій. Але все ж таки дещо дивне чоловік помітив у поведінці жінки. 

Будинок, де жили Тетяна з Христиною, вони ділили ще й з родичами жінки.

"Сім'я неблагополучна. Їх там було завжди багато. Багатодітна у них була родина. Там брат один, якого вбили. Потім брат зараз - він п'є. Ну, хороший такий, позитивний. Один брат - глухонімий. Батьки були - п'ють. Бідність завжди у них була. Навіть говорили, що кредитів хтось набрав і будинок під заставою був, хотіли забрати", - розповідає сусідка Олена.

Тобто на момент вбивства у будинку було щонайменше четверо людей: Тетяна - мати, Христина - дочка, брат Тетяни Антон - той, що любитель випити та Олексій, що не чує. Кажуть, що був ще хтось. Чоловіка зафіксували камери відеоспостереження. Але хто він і що робив, поки що невідомо. 

"Ось люди тут з нею, які працювали, кажуть, що все на роботі було нормально: вона до 23:00 відпрацювала. Христина її зустріла, прийшла додому. А за годину вже вийшла з головою, тобто протягом півгодини вона її вбила, порізала", - каже сусідка, депутатка місцевої ради Тетяна Пантелєєва.

По тих же самих камерах видно, що Тетяна гуляла з пакетом і ножем всю ніч. І лише над ранок роздяглася. Відстань від будинку Тетяни до місця її затримання – близько шести кілометрів. Повністю голою, у подряпинах, із ножем в одній руці та пакетом в іншій, Тетяну П’янову поліція затримувала рано вранці 30 квітня у Харкові. Аби вгамувати та обеззброїти жінку, знадобилося аж чотири наряди поліції. Те, що правоохоронці побачили у пакеті – жахнуло навіть найдосвідченіших копів.

Відео ТСН.Тиждень з'ясовував деталі жорсткого вбивства 13-річної дівчинки, у я кому підозрюють її матір

Неймовірна і загадкова трагедія на Харківщині. В те, що рідна мати зробила з власною дитиною - у чому її підозрюють - неможливо повірити. 50 ножових поранень, зламані кістки і відрубана голова. Поліція досі розбирається у цій справі. Ні про мотиви, ні про інших підозрюваних - не кажуть. То що сталося і в чому причина – дізнавався ТСН. Тиждень.  

ТСН.Тиждень з'ясовував деталі жорсткого вбивства 13-річної дівчинки, у я кому підозрюють її матір

На суді, де їй обирали запобіжний захід, вона справді здавалася божевільною. Але що ж призвело до цього.  З близьких, які хоч щось можуть розповісти, – жінка, називає себе бабусею дівчинки. Каже, напередодні бачила і матір, і доньку, і все було добре. Певна, що щось сталось саме через рідню жінки. 

"Чесно, не вірю. Мати за дочку - горою! Щось сталося в будинку, чесно. Там у неї два брата таких пьянюк. Щось їй або підсипали, чи щось. Не могла вона такого зробити", - запевняє Світлана.

Те, що для матері донька була сенсом життя, стверджує ледь не все село. 

"Дуже добре її виховувала, дитина була повністю в достатку. Вона працювала на трьох роботах. Дитину добре одягала. Єдине, вона така емоційна була. Якщо хто Христину образить - вона бігла і в школу, і всюди, з усіма дітьми лаялася і кричала, і весь час говорила, що вона живе лише заради Христини", - розповідає Тетяна Пантелєєва.

Але що саме сталося цієї ночі – невідомо. Бо ніхто нічого не чув. Родичі, з якими жила Христина, говорити не захотіли. А в селі поповзли чутки про чорну магію і ритуали. Бо смерть дитини сталася напередодні Вальпургієвої ночі. Цю ніч вважають часом відьом. А Тетяна, кажуть, була схожа на одержиму.

"Якщо говорити з позиції церковного пояснення, тобто таке поняття, як одержимість - це такий стан, коли людина підпадає під владу темних сутностей, темних духів, демонів, як їх називає церковна традиція. Ця подія потрясла всіх нас і прихожан. Деякі мені дзвонили, писали, що люди навіть заснути не можуть", - коментує протоієрей Андрій Несвітайло.

Те, що останнім часом жінка поводилася дивно, твердить батько вбитої дитини. 

"Востаннє, коли я був з дитиною, вона каже, що, типу, я навіть дочку бачу наскрізь, мене, типу, обдурити неможливо, каже, ось я так в очі дивлюся і розповідаю, хто чим дихає", - розповідає Віталій.

"Вона говорила останнім часом, що їй тато уві сні приходить, а тато її зараз - Бог. Може, тато їй приснився", - каже сусідка.

Психіатри пояснюють такі зміни насамперед хворобою. І те, що розповідають люди, цілком підпадає під відомі симптоми.

"Людина починає раптово там висловлювати якісь, скажімо, позиції, які до цього не висловлювала. Цікавитися речами, якими до цього вона не цікавилася: містичними речами. Гострий психотичний розлад з маячнею", - пояснює лікар-психіатр Владислав Сова.

Владислав – психіатр з 20-річним стажем і пояснює це, зокрема, і весняним загостренням: "Осінь, весна – це той час, коли організм людини починає трошки перебудовуватись в плані функціонування гормонів, як гормонів, які відповідають за обмін речовин, так і в плані гормонів в головному мозку - дофамін, серотонін і так далі".

Поліція тим часом вважає жінку головним підозрюваним, не зважаючи на всі довколишні версії. Чи то вроджена хвороба, чи то набута внаслідок якихось потрясінь – тепер справа судово-медичної та психіатричної експертиз, які тільки будуть проводитись і зможуть пролити світло на цю чорну подію у житті села Подвірки.   

Кореспондентки ТСН.Тиждень Юлія Семененко та Ірина Курило

Залиште свій коментар

Вибір редакції