Вбивство Гандзюк: підозрюваний Левін з'явився на суді без одягу та попросив викликати швидку

Вбивство Гандзюк: підозрюваний Левін з'явився на суді без одягу та попросив викликати швидку

Суспільне

Левін заявив, що його побив конвой.

Підозрюваний в організації вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Олексій Левін у Дніпровському суді Києва заявив, що його побив конвой та попросив викликати йому швидку. З огляду на це, суд оголосив перерву на пів години.

Про це повідомляє Суспільне.

Сьогодні, 18 серпня, суд проводить слухання за участю обох підозрюваних - Левіна та ексголови Херсонської ОДА Владислава Мангера.

"Левіна привезли майже без одягу та в синцях. У суді він заявив, що побив конвой та попросив викликати швидку. Через це суд оголосив перерву на 30 хвилин", - йдеться у повідомленні.

Як повідомив Левін, на засіданні він має дати свідчення проти Мангера.

"Я маю сьогодні дати свідчення на Мангера і тоді мене переведуть в СІЗО, де мене мають за законом утримувати", - розповів він.

У Дніпровському районному суді Києва триває засідання у справі вбивства Катерини Гандзюк

До Дніпровського райсуду столиці, який розглядає справу про вбивство Катерини Гандзюк, доправили підозрюваних Владислава Мангера та Олексія Левіна. Левін скаржиться на умови тримання та стверджує, що його пообіцяли перевести до слідчого ізолятора у разі, якщо він дасть свідчення на Мангера,

Опубліковано Суспільне Новини Вівторок, 18 серпня 2020 р.

Нагадаємо, активістку в липні 2018 року облили кислотою. Головними підозрюваними у цій справі слідство назвало ексголову Херсонської облради Владислава Мангера та помічника-консультанта, депутата цієї ж ради Олексія Левіна. Їм закидають організацію нападу на активістку.

Активісти вийшли до будівлі МВС добитися покарання замовників нападу на Катерину Гандзюк

Активісти вийшли до будівлі МВС добитися покарання замовників нападу на Катерину Гандзюк

 

Наступна публікація