Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбивство Катерини Гандзюк: суд втретє намагається обрати Мангеру запобіжний захід

Вбивство Катерини Гандзюк: суд втретє намагається обрати Мангеру запобіжний захід

Кілька разів в судовому засіданні оголошували перерву.

У Печерському суді обирають запобіжний захід головному підозрюваному в організації та замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк - голові облради Херсонщини Владиславу Мангеру.  

Про це йдеться в сюжеты ТСН.19:30.

Учора Владислава Мангера примусово доправили до столиці з херсонської лікарні, де він начебто лікувався від гіпертонічного кризу. Після вечірнього засідання підозрюваного затримали силовики. Ніч Мангер провів у СІЗО.

Засідання проходить у закритому режимі, про це ухвалили рішення ще напередодні. Про це клопотала прокуратура, вже сьогодні заслуховують покази свідків, на яких чинився тиск. 

Відео Третій день поспіль суд намагається обрати запобіжний захід Владиславу Мангеру

Засідання суду у справі Гандзюк триває у закритому режимі. Про це клопотала прокуратура. Вже сьогодні заслуховували покази свідків, на яких чинився тиск. Кілька разів в судовому засіданні оголошували перерву. Воно розпочалося о 10 ранку, але фактично одразу оголосили перерву, бо у підозрюваного Мангера з'явився ще один адвокат. Більше - у прямому ввімкнені. 

Третій день поспіль суд намагається обрати запобіжний захід Владиславу Мангеру

Кілька разів в судовому засіданні оголошували перерву. Воно розпочалося о 10 ранку, але фактично одразу оголосили перерву, бо у підозрюваного з'явився ще один адвокат. Вже п'ятий. І от він просив у суда три години перерви або ознайомитись з матеріалами справи. Згодом двічі викликали швидку до Мангера. Йому начебто було зле. Медики не коментують на що саме скаржився затриманий. 

Самого Мангера сьогодні доправили вчасно під конвоєм, ніч він провів в слідчому ізоляторі.

"Жодного викрадення не було, підозрюваний Мангер вчора був затриманий в місті Херсоні для доставлення до суду ухвала та протоколи затримання на цей час дійсні та він перебуває в статусі затриманого, через що він сьогодні і був доставлений до суду а не прибув особисто", – сказав прокурор генеральної прокуратури Андрій Синюк.

Обрати запобіжний захід підозрюваному у замовленні вбивства Катерини Гандзюк Владиславу Мангеру намагаються третій день. Прокуратура простить взяти його під варту без права на заставу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції