Вбивство Павла Шеремета: досудове слідство закрили, Яні Дугарь призначили заставу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчина каже, що таких грошей у неї нема.

Нове у справі про вбивство Павла Шеремета: підозрюваним сьогодні заявили про закінчення досудового слідства. За події у липні 16-го року змінили підозру тим, кого публічно звинуватили у вбивстві. Тепер Андрій Антоненко – вже не орагнізатор, Юлія Кузьменко – вже безпосередньо не підривала вибухівку, ну і "велич арійської раси" ніхто не прославляв.

Про резонансну справу, яка, за словами адвокатів, може розтягнутися на довгі роки - в сюжеті ТСН.19:30.

З моменту, як оголосили, що справу Шеремета можна вважати розкритою, минуло 163  дні і Юлія Кузьменко та Андрій Антоненко досі в ізоляторі тимчасового тримання.

Розслідування цього вибуху в центрі Києва тривало три з половиною роки. Повідомляють про розкриття всі поліцейські керівники в присутності президента. Обіцяють, що далі буде ще більше доказів.

Тоді оголосили про п'ятьох підозрюваних у справі - організатора Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко, яка разом з ним заклала вибухівку і ввела в дію вибуховий пристрій, Яна Дугарь начебто розвідувала камери спостереження і подружжя Грищенків виготовляли вибухівку.

Відео Підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета заявили про закінчення досудового слідства

Нове у справі про вбивство Павла Шеремета: підозрюваним сьогодні заявили про закінчення досудового слідства. Тепер Андрій Антоненко вже не організатор, Юлія Кузьменко вже безпосередньо не підривала вибухівку. Про резонансну справу, яка, за словами адвокатів, може розтягнутися на довгі роки - у сюжеті.  

Підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета заявили про закінчення досудового слідства

Але серіал почався - безкінечні суди та обшуки у підозрюваних, а також у людей, з якими ті навіть не знайомі. Головна мотивація підозрюваних, яку раз за разом повторюють на судах - вони зробили це "культивуючи велич арійської раси". Слідчі просять додатковий час на досудове розслідування. Докази викликають сумніви.

Питання про це президенту ставлять на щорічний пресконференції тричі. Зеленський відверто дратується:

"Мені сказали, знайшли ймовірних вбивць, втягнули мене у все це, мені сказали, знайшли вбивць, мені стало цікаво, показали матеріали, так само як і ви, я дивився на це", – відповідає він.

"Як з'ясувалося, та справа не має жодного відношення, не має ніяких спільних рис зі справою Шеремета", – розповідає адвокат Андрія Антоненка Леонід Маслов.

"Остався той самий склад злочину, але слідчі додали підрив автомобіля і використання вибухівки. По суті, це нічого не добавляє, окрім того, що це добавляє ще 2 статті", – пояснює адвокат Юлії Кузьменко Тарас Безпалий.

"Прибрали з тексту підозру про захоплення ультранаціоналістичними ідеями і велич раси. В нього на нозі є ж татуювання зірки Давида, ці нюанси  прибрали", – уточнює адвокат Яни Дугарь Денис Ломанов.

Сама ж Яна Дугарь нарешті познайомилася з Андрієм Антоненком під час перехресного допиту. Проте, сказала, що автограф братиме після того, як вони обидва будуть на волі.

Щоб вийти Яні на волю, їй потрібно внести 168 тисяч гривень застави. Таких грошей у дівчини нема.

Залиште свій коментар

Вибір редакції