Вбивство Шеремета: поліція отримала доступ до документів "Української правди" та "17 каналу"

Правоохоронці продовжують розслідувати вбивство Павла Шеремета.

В рамках розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета Національна поліція України отримала право доступу до звітності організацій, пов'язаних з виданням "Українська правда" і інтернет-телебаченням "17 канал".

Відповідну ухвалу прийняв Печерський районний суд Києва, передає Главком.

Правоохоронці зможуть перевірити звіти про страхування та сплату обов'язкових платежів у Пенсійний фонд усіх структур, де фігурує ім'я співзасновниці "Української правди" та цивільної дружини Шеремета Олени Притули. Окрім Громадської організації "Українська правда" та приватного підприємства "Українська правда", це ТОВ "Інтернет Медіа" та громадська організація "Солідарні Медіа".

Окрім того, слідчі отримали доступ до інформації про страхові платежі в держбюджет від компанії "Нові медіа", що має безпосередній стосунок до холдингу "Вєсті Україна", а також "ІА 17 каналу", журналісти якого першими опинилися на місці вбивства журналіста Павла Шеремета.

Також поліція отримала право ознайомитись з інформацією про працівників вищезгаданих підприємств (прізвища, ім'я, по-батькові, рік народження, ідентифікаційний код, період роботи, займану посаду тощо), з розшифровками податкових зобов'язань та податкового кредиту у розрізі контрагентів до декларації з ПДВ за період з 27 липня 2001 року по теперішній час, і з актами, складеними за результатами проведення планових та позапланових перевірок вказаних підприємств за останні 15 років.

ВідеоПравоохоронці натрапили на нову зачіпку у розслідуванні справи Шеремета

Нагадаємо, що Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днищі авто, за кермом якого був журналіст Павло Шеремет, під водійським сидінням, без проникнення в салон.Шеремет

Залиште свій коментар

Наступна публікація