Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбивство у Каховці: голова Херсонської ОДА пообіцяв взяти під контроль хід розслідування

Підозрюваного, який виявився ексспівробітником органів внутрішніх справ, затримано.

Очільник Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв пообіцяв контролювати хід розслідування щодо вбивства в Каховці. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Розслідування вбивства 26-літнього місцевого жителя Володимира Чебукіна, яке відбулось зранку 1 січня в Каховці, має бути професійним та неупередженим. Саме на цьому я наголосив під час заслуховування цього питання на координаційній нараді з правоохоронцями 3 січня", - написав Гусєв.

Щодо вбивства в Каховці Розслідування вбивства 26-літнього місцевого жителя Володимира Чебукіна, яке відбулось зранку 1...

Posted by Yuriy Husyev on Saturday, January 4, 2020

За його словами, підозрюваного, який виявився ексспівробітником органів внутрішніх справ, затримано у порядку ст. 208 КПК України, а суд прийняв рішення про його арешт. Щодо іншого учасника подій – чинного поліцейського - відбуваються перевірки з використанням поліграфу.

"Хід розслідування контролюватиму особисто. Планую разом з новопризначеним прокурором області Ігорем Васильовичем Івченком зустрітись з родиною загиблого. Жодні зв‘язки не допоможуть винним уникнути покарання", - запевнив Гусєв.

Відео Жителі Каховки під райвідділком поліції влаштували протест через вбивство 26-річного земляка

Неспокійно у місті Каховка, це на Херсонщині. Там десятки містян прийшли до райвідділка поліції і запалили шини. У такий спосіб влаштували протест через вбивство 26-річного земляка. Усе сталося у новорічну ніч. За версією слідства чоловік прийшов з'ясувати стосунки зі співмешканцем своєї колишньої дружини – екс-правоохоронцем. Зробив постріл із травматичного пістолета у свого опонента, втім не влучив. Натомість колишній міліціонер із карабіна випустив щонайменше 7 куль у гостя - саме стільки гільз знайшли на місці події. Потерпілого шпиталізували, але врятувати так і не змогли. Напередодні суд відправив підозрюваного на час слідства під варту.  

Жителі Каховки під райвідділком поліції влаштували протест через вбивство 26-річного земляка

4 січня десятки мешканців Каховки прийшли до райвідділка поліції і запалили шини. У такий спосіб влаштували протест через вбивство 26-річного земляка, яке сталося у новорічну ніч.

За версією слідства, чоловік прийшов з’ясувати стосунки зі співмешканцем своєї колишньої дружини - експравоохоронцем. Зробив постріл із травматичного пістолета у свого опонента, втім не влучив.

Натомість колишній міліціонер із карабіна випустив щонайменше 7 куль у гостя - саме стільки гільз знайшли на місці події. Потерпілого шпиталізували, але врятувати так і не змогли. Напередодні суд відправив підозрюваного на час слідства під варту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції