Вбивці Євгена Кушнарьова "світить" амністія

Адвокат обвинувачуваного не приховує задоволення, припускаючи, що кримінальну справу швидко закриють.

Харківська обласна прокуратура з другого разу задовольнила клопотання про амністію Дмитра Завального, обвинувачуваного в смерті Євгена Кушнарьова.

Зараз у прокуратурі збирають необхідні документи, щоб передати матеріали резонансної справи в суд, який і вирішить подальшу долю Завального.

Адвокат обвинувачуваного Владимир Олевський не приховує задоволення, припускаючи, що кримінальну справу швидко закриють.

"Дмитро не сумнівався в тім, що звернення про амністію задовольнять. Тому і писав його двічі", - повідомив захисник обвинувачуваного.

Помилувати Завального чи ні - буде вирішувати суд, це його компетенція, уточнює адвокат дітей Євгена Кушнарьова, Андрія і Тетяни, Наталя Князьська.

"Якщо людина невинна, то як до нього можна застосувати амністію? Суд не може звільнити людину від покарання, якщо його провина не доведена. Або якщо обвинувачуваний сам не зізнався в здійсненні злочину", - відзначила Князьська.

Рішення обласної прокуратури не здивувало сина загиблого на полюванні нардепа Андрія Кушнарьова.

"Усе йшло до цього рішення, і ми до цієї новини готувалися. Намагалися не допустити - зажадали, щоб кримінальну справу повернули на повторне розслідування. Ми зацікавлені, щоб справа не лягла в архів, і ми все-таки довідалися, що ж дійсно відбулося на тому полюванні", - заявив Андрій Кушнарьов.

Раніше діти загиблого нардепа не раз говорили, що сумніваються у провині Дмитра Завального.

Адвокат Наталя Князьська допускає, що обвинувачуваний міг узяти провину на себе, покриваючи справжнього вбивцю Кушнарьова.

На користь цієї версії говорить те, що в кримінальній справі свідчення учасників полювання не збігаються, доказова база - хибка, а дві години з моменту пострілу і до того, як нардепа привезли до лікарні, і зовсім "випадають", не раз відзначала Князьська.

Нагадаємо, відомий політик-регіонал Євген Кушнарьов помер 17 січня 2007 року в Ізюмській лікарні від отриманого напередодні поранення на полюванні. За фактом його смерті прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу по статті "вбивство по необережності".

Кушнарьов був поранений пострілом з мисливського карабіна, який зробив помічник-консультант народного депутата Дмитра Шенцева Дмитро Завальний. На початку лютого 2009 року слідчі дії у кримінальній справі за фактом вбивства Кушнарьова були завершені.

Читайте також:

Вбивця Кушнарьова просить амністії без суду

Кушнарьову поставили пам'ятник

У справі Кушнарьова підозрюють чиновника

Син Кушнарьова: батьку вчасно не допомогли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: