Вчителі та однокласники розповіли про шкільні роки Надії Савченко

Педагоги та учні стежать за новинами та переживають за полонянку.

У рідній школі Надії Савченко вчителі та учні неодноразово писали листи до українки в російське СІЗО, а також у посольство і навіть Путіну, аби той звільнив льотчицю. Найбільше тут хочуть, аби ув'язнена залишилася живою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Педагоги пригадують, що Надя єдина на весь випуск прийшла на випускний вечір у вишиванці. Це було в 1998 році. "Таких дітей, як Савченко, небагато. Вони не проходять повз пам'ять – вони залишаються. Надя відноситься до такого типу людей, що це чорне, це біле, сірого немає", - каже вчителька.

Через характер Савченко в школі потерпала. "Якщо були якісь проблеми, то з поведінкою", - зізнаються педагоги. Однокласники уточнюють, що Надя конфліктувала з учителями, якщо ті не чули її думки. Розповідають, що дівчина полюбляла сидіти в середньому ряді на останній парті – їй не потрібно було місце попереду, бо свою думку могла донести хоч з-за зачинених дверей.

Друзі Савченко згадують, що найбільше Надю дратувала несправедливість. Проти неї дівчина поставала і під час здобуття вищої освіти, зокрема в університеті повітряних сил. Через це Надію не дуже полюбляло і навіть побоювалося командування.

Тепер у школі обладнано куточок зі світлинами Савченко. На розмитих фото першачків Надію ледь упізнати. Але саме вона тепер є головною гордістю школи та людей, які знають її особисто.

Як повідомлялося, 10 березня Надія Савченко припинила сухе голодування. Вона готується до оголошення вироку суду, котрий призначено на 21-22 березня.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

ВідеоЗа процесом над Надією Савченко уважно стежать в школі, де навчалася українська бранка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: