Вчителька у Дніпрі претензіями щодо одягу довела старшокласницю до лікарні

У дівчини стався нервовий зрив, а матері замість вибачень педагоги почали погрожувати.

У Дніпрі заступник директора ліцею вигнала школярку із занять через светр, достеменно знаючи, що в дитини тяжка вада серця. 10-класниця після пережитого стресу втратила свідомість просто на вулиці, її рятували перехожі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це була кольорова субота – єдиний день на місяць, коли учням дозволено ходити не у формі, каже десятикласниця. Утім завуч почала публічно ображати дівчину і вигнала з уроку, бо їй не сподобався светр школярки. "І мені довелося піти з уроку. Було дуже прикро, я розплакалася, у мене почала боліти голова, паморочитися. Я пам'ятаю, що мене жінка якась підхопила. Мені було погано, я знепритомніла", - пригадує Марія Крайняк.

ВідеоПогрози замість вибачень: у Дніпрі школярка потрапила до лікарні через жорстоку поведінку завуча

У дівчини вроджена вада серця, і вчителі про це добре знають, бо через стан здоров'я її навіть звільнили від екзаменів. "Її мені привела жінка. Маша ридала, у неї сині губи, нігті, вона почала кричати: я жити не хочу, вона мене зганьбила, вона мене при всьому класі принизила. І потім вона почала задихатися", - розповіла мати Олена Лужна.

Дівчину довелося госпіталізувати, півтора місяці школярка провела під наглядом лікарів. Тим часом завуч відбулася доганою. "Учнів під час уроку ми не маємо права виставляти за двері. І ми відповідаємо за життя і здоров'я дітей", - наголосила начальник відділу міського управління освіти Олена Яковенко. І це не єдине порушення, що виявила комісія мерії. У юридичному ліцеї викладають російською мовою замість української, а гроші батьків розчиняються. 230 гривень за електронний журнал та ще 400 щомісяця батьки сплачують до фонду "Феміда" під загрозою закриття доступу до домашніх завдань. Із цих грошей 7 тисяч грн. щомісяця витрачається на харчування невідоміх осіб, а на понад 10 тисяч заправили якісь картриджі.

Після вимог звіту про витрачені кошти маму постраждалої дитини запросили до ліцею, де її зустріли троє незнайомців. "Намагалися забрати в мене телефон. Потім сказав: я тебе попереджаю, забирай документи і разом зі своєю донькою щоб тут ніхто тебе не бачив", - розповіла Олена Лужна. Одним із цих "порадників" виявився вчитель правознавства, а інший – головою наглядової ради ліцею. Журналістам у правлінні скандального фонду порадили писати офіційний запит, а матері дитини, котра платить гроші за навчання, - шукати адвоката.

Натомісь жінка написала заяви до поліції. Вона сподівається, що бодай після втручання правоохоронців і розголосу в ЗМІ у юридичному ліцеї нарешті згадають про закон.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: