Ведмедя, що напав на жінку у Луганську, тримали для "притравлення" мисливських собак

Ведмідь Потап, який розтерзав жінку на Луганщині, ніколи не проявляв агресивності і був миролюбним, розповів ветеринарний лікар.

Ведмідь, який серед білого дня напав на жінку у Луганську, жив на території Луганського відділення громадської організації "Кінологічна Спілка України" - неприбуткової громадської організації, що піклується про збереження і поповнення генофонду породистих собак. Ведмедів у відділенні мисливського собаківництва тримають, щоб "притравлювати" мисливських собак.

За словами ветеринарного лікаря, що займається приватними зоопарками, 11-місячний ведмідь Потап раніше ніколи не проявляв агресивності, був миролюбним і добре спілкувався з відвідувачами. Крім того, у нього є всі необхідні щеплення, зокрема і від сказу, також є його ветпаспорт.

Лікар також припустив, що постраждала могла сама спровокувати тварину, і наполягає на тому, що ведмідь не винен.

Нагадаємо, у Головному управлінні МНС в Луганській області повідомили, що у вівторок, 19 квітня, в Кам'янобрідському районі на території Луганської обласної громадської організації "БАРС" зірвався з ланцюга і поранив жінку ведмідь.

Наразі з потерпілою усе гаразд. Про це по телефону повідомили у нейротравматологічному відділенні обласної клінічної лікарні.

Однак, про характер пошкоджень інформацію повідомити відмовилися.

За неофіційними даними, у потерпілої - скальпована рана й інші тілесні ушкодження.

Як стало відомо, постраждалій жінці 47 років, а до Луганську вона приїхала покататися на конях. У момент нападу вона йшла за амуніцією.

Читайте також:

У Луганську на вулиці ведмідь розтерзав жінку

У Росії ведмідь загриз людину в зоопарку

 Голодний ведмідь покусав перехожого в центрі міста і втік

У Росії скажений ведмідь ледь не загриз жінку


ВідеоВ Луганську ведмідь травмував жінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: