Ведуча "1+1" Ольга Фреймут дізнається, чи можна купатися на пляжах Бердянська

На інспекцію ведучої в Бердянську мер міста відреагував негативно.

Триває сезон глобальних інспекцій міст України телеведучою Ольгою Фреймут в новому проекті "Новий інспектор Фреймут. Міста" на "1+1".

Щовівторка о 22:00 телеглядачі стають свідками викриття грубих помилок в роботі громадських закладів і служб, дізнаються подробиці життя міської влади, а також відкривають для себе справжніх професіоналів, які сумлінно виконують свої обов'язки з року в рік і незаслужено залишаються поза увагою.

Сьогодні о 22:00 на "1+1" у другому випуску проекту "Новий інспектор Фреймут. Міста" телеглядачі побачать перевірку одного з головних курортних міст України - Бердянська. Місто з величезними перспективами і можливостями телеведуча Ольга Фреймут разом з командою експертів і таємних агентів вивчила дуже ретельно - адже тільки цього року його відвідали два мільйони туристів.

Ольга Фреймут у Бердянську_1
прес-служба каналу "1+1"

Ольга Фреймут не тільки перевірить місцеві супермаркети, школу, найдорожчий готель міста та інші установи, а й проведе свій експеримент, щоб дізнатися, наскільки безпечно жити в Бердянську.

Разом з представниками міжнародної організації Blue Flags телеведуча проінспектує міські пляжі і візьме пробу води Азовського моря, щоб відповісти на головне запитання відпочивальників всієї країни - "чи можна купатися на бердянських пляжах?". Життя сім'ї мера міста теж не залишиться таємницею для телеглядачів "1+1".

Ольга Фреймут у Бердянську_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, на інспекцію Ольги Фреймут в Бердянську мер міста відреагував негативно. Подробиці можна буде побачити вже в сьогоднішній програмі.

Як живуть рідні мера Бердянська, що стане "Гордістю", а що "Ганьбою міста", які таємниці приховують місцеві пляжі - все це дивіться у другому випуску "Новий інспектор Фреймут. Міста" на "1+1" уже сьогодні о 22.00.

Ольга Фреймут у Бердянську_4
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, після інспекції Ольги Фреймут в місті Хуст обласна влада звернули увагу на стан місцевого пологового будинку і вирішила виділити бюджет для його ремонту, який тут не проводився вже 38 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: