Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

7 листопада 44 співробітники "1+1 медіа" стали донорами, зібравши 18 л крові для українців, які потребують її для одужання.

А це вже 171 л крові та більше 500 врятованих життів, починаючи від 2014 року.

Україна виготовляє близько 8 мл донорської крові на людину. А це майже вдвічі менше від рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я і в десятки разів менше, порівняно з іншими країнами. Якщо в США на Канаді на 1 000 людей припадає 40-60 донорів, то в Україні лише 12-14. А кількість українців, які потребують її, значно збільшилась за останні роки.

"Бути донором корисно. Кров оновлюється. Жінкам можна задавати кров 4 рази на рік, а чоловікам – 5. Регулярне донорство сприяє запобіганню захворювань імунної системи, порушенню роботи шлунка, підшлункової залози, печінки. Зменшується ризик виникнення серцево-судинних захворювань”, - розповідає Тетяна Бондарук, керівник виїзної бригади обласного центру крові, лікар-терапевт.

7 листопада в офісі медіа групи вже вдев’яте пройшов День Донора. Приміщення перетворилось на маленький медичний центр, завдяки виїзній бригаді обласного центру крові. Спочатку бажаючі проходили обстеження лікарів, здавали аналіз крові і тільки потім отримували дозвіл на донорство. Першою стала ведуча програми "Сніданок з 1+1" Неля Шовкопляс, яка здавала кров під час прямого ефіру.

"Я вже давно хотіла стати донором і ось, все склалося, навіть, не відволікаючись від робочого процесу. Почуваю себе добре. Це не страшно і не боляче", - каже Неля.

Подивитись, як це було, можна у сюжеті.

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника групи з корпоративної соціальної відповідальності "1+1 медіа", Марини Гриценко, 38 098 829 68 45, m.grytsenko@1plus1.tv.

Залиште свій коментар

Вибір редакції