Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Веджіє Кашка померла після удару прикладом автомата - адвокат

Російські силовики перевищили ступінь застосування сили до жінки.

В окупованому Криму співробітники Росгвардії під час затримання активістів кримськотатарського національного руху вдарили прикладом автомата ветеранку Веджіє Кашка.

Про це заявив адвокат Микола Полозов на "Громадському радіо".

"Це тендітна жінка, якій було 83 роки. Версія російської влади про те, що нібито у неї була хвороба серця і вона загинула від ішемічної хвороби, ніяк не корелюється з тими даними, які у мене є", - наголосив він.

За словами Полозова, на тілі Веджіє Кашка були пошкодження, які не відображені в експертизі.

"У мене склалося враження, що завдання вбити її у них (російських силовиків - прим. ред.) не було. Але непропорційне застосування сили до цієї жінки призвело до трагічних наслідків", - зазначив адвокат.

Окрім цього Полозов розповів про перебіг власного незалежного розслідування загибелі Кашка, яке він веде на прохання сина ветеранки.

"Щоб оскаржити дії слідчого щодо відмови у порушенні кримінальної справи, потрібно провести альтернативну судово-медичну експертизу. Я вже знайшов експерта в Росії. Можливо, ще одна експертиза проводитиметься в Україні, але для того, щоб її провести, потрібно зібрати ще матеріали, і от зараз я цим займаюся", - сказав він.

Нагадаємо, 23 листопада в окупованому Криму померла ветеран національного руху Веджіє Кашка. Їй стало зле під час затримання кримськотатарських активістів, які нібито вимагали гроші у турка. 

ВідеоПісля облави ФСБ в Криму померла ветеран кримськотатарського руху Веджіє Кашка

Полозов почав незалежне розслідування обставин загибелі ветеранки, проте Росія не надає матеріали про її смерть

Залиште свій коментар

Вибір редакції