Вексельберг розщедрився

Підконтрольна російському мільярдеру Віктору Вексельбергу компанія “Газекс” виплатить по 100 тис. доларів жертвам вибуху будинку в Дніпропетровську.

Підконтрольна російському мільярдеру Віктору Вексельбергу компанія “Газекс” виплатить по 100 тис. доларів жертвам вибуху побутового газу в житловому будинку в Дніпропетровську, сказав представник компанії Валентин Землянський.

Віктор Вексельберг
Lenta.ru
Віктор Вексельберг виплатить компенсацію людям, які постраждали внаслідок неякісною роботи його підприємства
За його словами, це рішення ”ніяк не пов`язане” зі звинуваченнями з боку лідера правлячої коаліції в парламенті України і потенційного прем`єр-міністра Юлії Тимошенко, яка напередодні закинула російському магнату звинувачення в бездушності.

”Ми не піддаємося на політичні провокації. Є трагічна ситуація, ми на неї реагуємо. Нам не потрібен піар на крові”, - сказав Землянський.

“Газекс” належить КЕС-холдингу Віктора Вексельберга і контролює АТ “Дніпрогаз”.

Також "Газекс" оплатить лікування постраждалих в результаті вибуху.

Як повідомляв iPlus, 17 чоловік загинуло від вибуху побутового газу в 10-поверховому житловому будинку в суботу в Дніпропетровську. Ймовірною причиною вибуху називають різке збільшення тиску в газових розподільних мережах, а також їх зношеність.

Тимошенко Вексельберг
Раніше Юлія Тимошенко звинувачувала олігарха у бездушності (Фото: Новая газета)
16 жовтня Юлія Тимошенко заявила: "Те, що Вексельберг абсолютно ніяк не відреагував на це, те, що вони навіть допомогу людям ніякої не надали, говорить про те, наскільки йому байдуже в Російській Федерації спостерігати за тим, як в місті Дніпропетровську все відбувається".

Крім того, президент України Віктор Ющенко висловив обурення відсутністю на даний момент будь-якої допомоги з боку акціонерів ВАТ "Дніпрогаз" при ліквідації наслідків вибуху.

Віктор Вексельберг є акціонером ТНК-BP, якій належить Лисичанський нафтопереробний завод. Американський журнал Forbes ставив його на п`яте місце в списку російських мільярдерів із статком понад 10 мільярдів доларів.

ВідеоСитуація в Дніпропетровську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: