Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велика Британія вимагає від Росії звільнити українських політв’язнів

Уряд країни оприлюднив заяву щодо чотирьох українців, які голодують у російських тюрмах

Велика Британія закликає Росію звільнити громадян України, яких затримали і засудили за їхню незгоду із незаконною анексією Криму.

Про це йдеться у заяві на сайті британського МЗС.

"Їх було засуджено до тривалих тюремних ув’язнень після судових процесів, які не видаються такими, що відповідають міжнародним стандартам. Позбавлення їх волі, як і інших 70 українців, включно з кримськими татарами, свідчить про системне переслідування Росією тих, хто публічно виступає проти незаконної анексії Криму", - йдеться у заяві.

У МЗС Британії висловили стурбованість станом здоров’я Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олександра Шумкова та Володимира Балуха, які утримуються Росією та які оголосили голодування на знак протесту проти тривалого позбавлення волі українських політичних в’язнів.

"Їхні тюремні вироки, як і затримання багатьох інших українців, які були ув’язнені владою Росії, виглядають політично вмотивованими", - зазначили у відомстві.

Також наголошується, що встановлення російського контролю над Кримом залишається незаконним і нелегітимним, і є грубим порушенням ряду міжнародних зобов'язань Росії.
 

 

ВідеоСенцов сподівається, лідери країн "Великої сімки" зможуть допомогти бранцям

Ув’язнений український режисер Олег Сенцов звернувся до країн "Великої сімки". У листі написав, що сподівається, що представники іноземних держав зможуть допомогти політв’язням. Режисер відмовився від їжі з вимогою відпустити всіх політв’язнів Кремля. На підтримку Сенцова минулого тижня оголосив голодний протест інший бранець - Олександр Кольченко.

Сенцов сподівається, лідери країн "Великої сімки" зможуть допомогти бранцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції