"Велика втрата для спорту": від ускладнень після коронавірусу помер заслужений тренер України з Кривого Рогу

"Велика втрата для спорту": від ускладнень після коронавірусу помер заслужений тренер України з Кривого Рогу

"Велика втрата для спорту": від ускладнень після коронавірусу помер заслужений тренер України з Кривого Рогу

Чоловік перебував у критичному стані у лікарні "Феофанія".

Від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, помер заслужений тренер України з Кривого Рогу Володимир Коржак. Чоловік лікувався у "Феофанії" і перебував у медикаментозному сні.

Про смерть тренера повідомляють у соцмережі.

"Сьогодні вночі зупинилося серце очільника легендарного криворізького бійцівського клубу "Барс", Заслуженого тренера України Коржака Володимира Михайловича. Всі, хто знав Михалича, запам'ятають його цілеспрямованим, енергійним та наполегливим у досягненні мети бійцем. Сумно", - написав В'ячеслав Гопанчук.

На сторінці тренера у соцмережі співчуття рідним та близьким висловили його друзі, знайомі та вихованці.

  • Велика втрата для нашої України, спорту та родини. Глибокі співчуття. Володимир назавжди залишиться в нашій пам'яті.
  • Сумна новина. Дуже шкода, хороша була людина.
  • Сьогодні не стало з нами людини, яка зробила великий вклад в розвиток та популізацію спорту. Особисто я часто звертався до нього за порадою, і він міг добрим батьківським словом загасити мої емоції. Мені дуже вас не вистачатиме, Володимиру Михайловичу...

Володимир Коржак багато років працював тренером із тайського боксу і був віцепрезидентом спортивного клубу "Барс" у Кривому Розі. Мав звання заслужений тренер України з кікбоксингу, майстра спорту міжнародного класу, був головним наставником збірної України з кікбоксингу (К-1) та кік-джитсу, віце-президентом Криворізької федерації бойових мистецтв.

Останні кілька тижнів чоловік провів у лікарні Феофанія. Володимир Коржак перебував в критичному стані в зв'язку з ускладненнями, викликаними коронавірусом. Він був в медикаментозному сні, підключений до апарату ШВЛ. Його рідні збирали кошти на лікування. Врятувати Заслуженого тренера України не вдалося.

Нагадаємо, що зірка "Скаженого Весілля" Ігор Крикунов помер від коронавірусу. Артисту було 67 років.