"Велике будівництво": Укравтодор планує черговий рекорд по відбудові прикордонних доріг

Дата публікації
Перегляди
1830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Велике будівництво": Укравтодор планує черговий рекорд по відбудові прикордонних доріг

У рамках президентської програми "Велике будівництво" Укравтодор планує у 2021 році відновити 250 км доріг, які ведуть до кордонів з сусідніми країнами.

Це стане черговим рекордом із відновлення прикордонної інфраструктури, адже минулого року в ході "Великого будівництва" було відновлено 150 км автодоріг, прилеглих до контрольно-пропускних пунктів. 

Загалом до 2023 року Укравтодор планує відновити 600 км прикордонних доріг, повідомляється на офіційній сторінці програми "Велике будівництво" у Facebook.

"Десятки років дороги біля контрольно-пропускних пунктів із сусідніми державами занедбували, через що, в'їжджаючи в Україну, кожна людина відчувала дискомфорт", - йдеться на сторінці "Великого будівництва".

Як зазначається, у цьому році в Закарпатській області, яка межує відразу з 4 країнами ЄС, буде відремонтовано понад 80 кілометрів під'їздів до КПП.

Зокрема, на кордоні зі Словаччиною будуть відремонтовані 3,5 км дороги Р-53, що веде до КПП "Малий Березний" - Убля, а також 13 км автодороги М-08 Обхід Ужгорода, включно з під'їздом до МАПП "Ужгород" - Вишнє Немецьке.

Найбільше доріг буде відремонтовано на кордоні з Угорщиною. Тут, як зазначається на сторінці "Великого будівництва", буде відновлено 5-кілометрову ділянку міжнародної траси М-06 Київ - Чоп, що є під'їздом до КПП "Тиса" - Захонь. Одночасно ведуться переговори з угорською стороною по ремонту моста через річку Тиса.

Також будуть відремонтовані 35 км автодороги М-25, яка веде до КПП "Соломоново" - Велика Добронь - Яноші та КПП "Косино".

Ще один пропускний пункт, на під'їздах до якого відремонтують дорогу, - Велика Добронь - Мукачеве - Берегове - КПП "Лужанка". Тут буде відновлено 24,6 км дороги М-24.

Між КПП "Вилок" та КПП "Дяково" будуть відремонтовані 7,7 км дороги М-26, яка з'єднує одразу дві країни Євросоюзу - Угорщину та Румунію.

Окремо повідомляється, що в перспективі буде побудовано 10-ти кілометрову ділянку, що веде до нового КПП "Дийда" на кордоні з Угорщиною. Також незабаром має розпочатися будівництво нової обхідної дороги м. Берегово з продовженням до МАПП "Лужники". А на кордоні з Румунією планується побудувати нове КПП "Біла Церква".

Нагадаємо, як раніше повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко, в 2021 році в Україні планується побудувати і відновити 6500 км доріг і 245 штучних споруд.

Дата публікації
Перегляди
1830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація