"Велике будівництво" Зеленського відновило трасу від Запоріжжя до Дніпропетровщини

Дата публікації
Перегляди
1098
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Велике будівництво" Зеленського відновило трасу від Запоріжжя до Дніпропетровщини

Фото: Укравтодор

Торік на трасі Н-23 в Дніпропетровській області в ході "Великого будівництва" вже було відновлено 24 км, загальна ж протяжність дороги становить 255,8 км.

Ремонт траси національного значення Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя в Запорізькій області став одним з перших об'єктів програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" в 2021 році. Через два місяці після початку робіт відновлення 10-кілометрової ділянки від Запоріжжя до кордону з Дніпропетровською областю близьке до завершення.

Про це у Facebook повідомляє підрядник "Автомагістраль-Південь".

"На всій протяжності 10-кілометрового відрізка влаштовано верхній шар покриття з щебенево-мастичної асфальтобетонної суміші. Наразі на ділянці тривають роботи з укріплення узбіччя, влаштування з'їздів і примикань і установка дорожніх знаків", - повідомляє подробиці Укравтодор.

Під час ремонту дорожники розчистили придорожню смугу від чагарників і дрібнолісся, було відфрезеровано зношене асфальтобетонне покриття, слабку основу на окремих ділянках посилили, а також відновили водопропускні труби та влаштували водовідведення з проїзної частини.

На черзі - облаштування зупинок громадського транспорту, встановлення бар'єрного огородження і нанесення дорожньої розмітки.

У минулому році на трасі Н-23 в Дніпропетровській області в ході "Великого будівництва" вже було відновлено 24 км, загальна ж протяжність дороги становить 255,8 км. У межах Запорізької області на цій трасі протягом останніх 50 років проводилися лише аварійні роботи, і стан дорожнього полотна на багатьох ділянках був незадовільним.

Нагадаємо, як раніше повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко, до кінця 2023 року в Україні планується відновити всю мережу загальнодержавних доріг.

Наступна публікація