Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Великі кредити і дитина з ДЦП: у Рівному розповіли можливі причини самогубства поліцейського

Колеги самогубці також натякають, що лейтенанта могли цькувати на роботі.

У Рівному в приміщенні поліції знайшли застреленого поліцейського - лейтенанту було 33 роки. Інспектора чергової частини знайшли зі смертельним пораненням у кімнаті відпочинку, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

В одній із кімнат колеги знайшли зі смертельним пораненням голови інспектора чергової частини. Поряд була його табельна зброя. Поліцейські кажуть, перед цим нічого дивного за колегою не помічали. 33-річний старший лейтенант поводився як зазвичай.

"Він поводився штатно, адекватно, вийшов покурив. Там було декілька реплік, що він виходить подихати свіжим повітрям. Останній раз, коли я його бачив, він настрою будь-якого емоційно-негативного, що його щось турбує, не проявляв", - розповів керівник Рівненського міськвідділу поліції Василь Зелінський.

Керівництво поліції каже, це було самогубство. Серед версій вчинку - побутові конфлікти в сім’ї, фінансова залежність від когось або кредитозалежність. Про його кредити в сотні тисяч гривень говорять і колеги інспектора. Розповідають, що молодший син має ДЦП, і потрібно було чимало коштів для лікування та реабілітації. Окрім того, заявляють і про цькування у поліції. Один з колег на правах  анонімності  розповів телефоном таке: "В Юри були ряд проблем: проблема в сімейному житті, також дитина з ДЦП і ще є проблема в керівнику - з матюками, з ображанням, говорять, що ти не потрібний. Прошу і звертаюся, і всі мої колеги звертаються, зробіть висновки".

Відео Колеги застреленого в Рівному поліцейського заявляють, що він потерпав від цькувань керівництва

Лейтенанту було 33 роки. Керівництво стверджує, що це самогубство. В яких умовах жив і працював загиблий і чи справді сам вкоротив собі віку – ТСН з’ясовувала.    

Колеги застреленого в Рівному поліцейського заявляють, що він потерпав від цькувань керівництва

Керівництво поліції це заперечує. Стверджують, що ніхто нікого не цькує. До того ж інспектора характеризують лише позитивно, навіть доган не мав. Працював в службі охорони, потім у карному розшуку, а від 2017 в черговій частині.

"Ставлення до нього негативного не може бути, все відбувалося у службовому відношенні. Він технічний працівник, який більше працював з карточками, тут до нього найменше запитань було", - стверджує керівник міськвідділу.

"Під час добового чергування або напередодні фактично ніяких конфліктних ситуацій у нього не було, не з колегами. Принаймні на цей час ми таких даних не маємо", - додає заступник керівника ГУ Нацполіції Рівненщини Олександр Панасюк.

Що могло трапитися, досліджують і психологи. Окрім того спілкуються і з іншими копами у відділку, аби з’ясувати їхній стан. У поліції відкрили провадження за фактом самогубства, проводять і службове розслідування. За півтора тижні інспектору мало виповнитися 34 роки. У нього лишилася дружина та двоє дітей.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції