Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Великий досвід і необов’язкове знання української: в "Укрзалізниці" озвучили вимоги до майбутнього керівника

Оголошення про початок конкурсу на посаду розмістили на офіційному сайті підприємства.

Національний оператор залізничних доріг "Укрзалізниця" розпочала конкурсний відбір на посаду голови правління підприємства. Повідомлення про це з’явилося на офіційному сайті компанії.

Кандидат на посаду мусить мати щонайменше 3-річний досвід управління великими компаніями, успішний досвід реалізації складних проєктів, глибокі практичні знання з економіки, навички переговорів на урядовому, міжнародному та діловому високому рівні, а також відповідати низці інших вимог. "Задля уникнення сумнівів, кандидати без галузевого досвіду, але з винятковим досвідом лідерства та трансформаційними успіхами також запрошуються до участі", - наголосили в "Укрзалізниці".

Плейлист 34 відео Економічні новини

Актуальні економічні новини: бізнес, фінанси та прогнози.

Економічні новини

Там також запевнили, що при доборі дотримуватимуться принципу гендерної різноманітності. Щодо мовних вимог, то кандидат муситиме обов’язково володіти українською або російською мовою. Якщо українська не відповідатиме належному рівню, то претендент на посаду буде зобов’язаний підтягнути її протягом шести місяців після призначення на посаду. "Вільне володіння англійською діловою мовою є істотним", - додали у вимогах.

Фотогалерея З сучасним кавовим апаратом і додатковими розетками: "Укрзалізниця" відправляє нові вагони у перші рейси (7 фото)

Відбір кандидатів відбуватиметься в два етапи. На першому претенденти мають подати визначений набір документів до 16 березня. Після цього відбудеться оцінка наданих відомостей і відбір осіб для другого етапу. Обраних осіб запросять на детальні співбесіди, перед котрими кандидати муситимуть подати додатковий набір документів. За підсумками цього етапу будуть складені списки для розмов із представниками наглядової ради. Фіналом цього процесу стане подання до Кабміну щодо призначення визначного переможцем кандидата на посаду керівника.

Від нового голови правління вимагатимуть взірцевого налагодження справ у компанії, найвищих стандартів прозорості в діяльності, підготовки "Укрзалізниці" до конкурентоздатності на лібералізованому ринку послуг залізничних перевезень тощо. Переможець конкурсу буде змушений відмовитися від посад радника, члена наглядових ради або інших керівних повноважень у будь-яких інших підприємствах.

Акціонерне товариство "Укрзалізниця" є державним підприємством залізничного транспорту України – монополістом, що контролює переважну частину залізничного транспорту в країні. Загальна довжина її колій становить понад 19 тисяч км, що є 14-ю найдовшою колією у світі. Українська залізниця займає шосте місце серед залізничних пасажирських перевізників у світі та є сьомим найбільшим вантажним перевізником світу. Компанія забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту в Україні.

Як повідомлялося, 29 січня Кабмін звільнив голову "Укрзалізниці" Євгена Кравцова. Йому закидали засилля корупції в галузі вантажних перевезень. Тимчасовим виконувачем обов'язки голови правління "Укрзалізниці" призначили члена правління компанії Желька Марчека. Конкурс на посаду нового керівника було вирішено розпочати 11 лютого. На це планують витратити понад 830 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції