Перейти до змісту
Великий розпродаж: Мін'юст планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць

Великий розпродаж: Мін'юст планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць

Окрім законсервованих в’язниць з молотка будуть пускати і чинні, ті, які не відповідають санітарним нормам, кажуть у Мін'юсті.

Міністерство юстиції України планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць. У четвер, 6 серпня, показали перший такий об’єкт - Ірпінську колонію легкого режиму.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Будівлею давно вже не користуються. Найближчими тижнями експерти оцінять її вартість і виставлять на електронний торговий майданчик.

Окрім таких законсервованих в’язниць з молотка будуть пускати і чинні, ті які не відповідають санітарним нормам, кажуть у Мін'юсті. Всіх засуджених переводитимуть до інших тюрем.

Увесь великий розпродаж планують закінчити за 10 років і заробити на ньому мільярд гривень. За ці гроші обіцяють будувати нові сучасні в’язниці на околицях міст. Але уникають подробиць, де саме, скільки заплановано об'єктів, і у що обійдеться будівництво.

"В нас надлишкове майно, такого надлишкового майна є дуже і дуже багато. Тому перший крок нашої оптимізації - це продаж заморожених активів, як ось цей виправний центр", - повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Відео Буцегарні на продаж: Мін'юст планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць

Міністерство юстиції планує виставити на продаж близько сотні закладів відбування покарання. Сьогодні показали перший такий об’єкт - ірпінську колонію легкого режиму. Будівлею давно вже не користуються. Найближчими тижнями експерти оцінять її вартість і виставлять на електронний торговий майданчик. Окрім подібних законсервованих в’язниць, з молотка будуть пускати і активні, які не відповідають санітарним нормам. Всіх засуджених переводитимуть до інших тюрем. Увесь великий розпродаж планують закінчити за 10 років і заробити на ньому мільярд гривень. За ці гроші обіцяють будувати нові сучасні в’язниці на околицях міст - але уникають подробиць.    

Буцегарні на продаж: Мін'юст планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин