Великий туроператор не сплатив за рейси і залишив туристів в аеропорту Києва

Великий туроператор не сплатив за рейси і залишив туристів в аеропорту Києва

Фото: УНІАН

Туристам у "Жулянах" розповіли, що насправді компанія "IdrisKa tour" луснула, саме тому всі офіси закриті, а рейси скасовані. 

В аеропорту "Жуляни" застрягли близько сотні українців, рейси яких були скасовані.

Один з потерпілих Іван, розповів ТСН.uа, що вони не можуть вилетіти до Іспанії через те, що туроператор не сплатив рейси.

"У нас рейс з Жулян на Тенеріфе, авіаперевізник Dart Airlines, туроператор "IdrisKa tour". Наразі, інформації про виліт в аеропорту немає. Нам аеропорт оголосив, що туроператор не сплатив авіакомпанії цей переліт і зараз, по суті, близько 100 осіб перебувають в аеропорту і просто не можуть полетіти. Постраждало два рейси, перший – Київ-Аліканте, а другий – Київ-Тенеріфе. Це чартерні рейси від авіакомпанії Dart", – розповів Іван.

ТСН.uа спробував зв'язатися з туроператором "IdrisKa tour", але за жодним номером ніхто не відповідає, а інші номери просто вимкнені, або спрацьовує автовідповідач.

"Виходить, що туроператор ніяку інформацію не дає і всі телефони відключені, люди нервують, аеропорт ніякої відповідальності не несе. Зараз, по суті, це факт шахрайства з боку оператора і вирішення в нас ніякого немає", – додав він.

За словами Івана, у нього оплачені тільки чартерні квитки, але у інших людей куплені цілі тури з проживанням і трансфером.

"Квитки туди і назад коштують близько 500-600 євро. Ми в аеропорту перебуваємо вже більше 2,5 годин і ніякої інформації у нас немає", – говорить він.

Іван також повідомив, що іспанський аеропорт має інформацію про ці рейси, тобто, інформація їм була подана вчора, 30 серпня, і вона була присутня на сайті Жулян: "А зараз ніякої інформації немає і аеропорт робить вигляд, що нічого нікому не подавали і нічого не підтверджували".

В аеропорту "Жуляни" ТСН.uа підтвердили, що це резонансний випадок і раніше такого не було. Рейси дійсно не були оплачені, тому були зняті, але оплата очікується протягом години.

"Туроператор "IdrisKa tour" не сплатили цей рейс, ми зараз очікуємо оплату, як тільки оплата пройде – люди полетять. Нам про це повідомили у керівництві. Вчора ще інформація про рейс була і про неоплату нічого не було відомо. Це вперше у нас така ситуація. Так що, поки всі чекаємо. Нам сказали, що протягом години оплата повинна бути, іншої інформації у нас поки немає", – зазначили в аеропорту.

Іван також повідомив, що іншим туристам у "Жулянах" розповіли, що насправді компанія "IdrisKa tour" луснула, саме тому всі офіси закриті, а рейси скасовані. Наразі, ТСН.ua намагається перевірити достовірність цієї інформації.

Наразі в аеропорту перебуває генеральний директор "Жулян" та представник авіаперевізника Dart Airlines, проте ніякої нової інформації вони не повідомляють. 

Варто відзначити, що компанія "IdrisKa tour" працює на туристичному ринку України від 2006 року і займає одну з провідних позицій як туроператор за напрямками: Туреччина, Іспанія, Португалія та ін

Повʼязані теми:

Наступна публікація