Великобританія має намір підтримувати євроінтеграцію України

Велика Британія висловила намір всебічно підтримувати Україну в питанні євроінтеграції.

У понеділок, 6 вересеня, в Лондоні відбулася зустріч міністрів закордонних справ України та Великої Британії Костянтина Грищенка і Уїльяма Хейга.

У ході зустрічі обидві сторони прийшли до спільної думки про необхідність активізації політичного діалогу в дусі відносин стратегічного партнерства.

"Хейг надав запевнення у всебічній підтримці євроінтеграційного курсу України та реформ, які проводить український уряд, підкресливши при цьому необхідність поглиблення як економічних, так культурних зв'язків між двома країнами", - заявили в прес-службі Міністерства закордонних справ України.

Під час зустрічі керівники зовнішньополітичних відомств прийшли до загальної думки про необхідність активізації політичного діалогу в дусі відносин стратегічного партнерства.

Сторони також обговорили можливість організації візиту президента Віктора Януковича в Лондон наприкінці 2010 року.

У центрі уваги переговорів були питання практичного співробітництва між Україною та Великою Британією, яке зможе вийти на якісно новий рівень по лібералізації візового режиму для громадян України.

Міністри також обговорили перспективи розвитку торгово-економічного та інвестиційного співробітництва, зокрема в контексті підтримки Великою Британією євроінтеграційоного курсу України.

Грищенко та Хейг погодили напрямки українсько-британської взаємодії в рамках міжнародних організацій, а також обговорили окремі актуальні питання міжнародної політики, зокрема українсько-російські відносини, ситуацію в Афганістані, на Близькому Сході та у Придністров'ї, і можливості залучення британських інвестицій в економіку України в контексті проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Сторони розглянули можливості співробітництва в банківській сфері, розвитку інфраструктурних проектів в Україні, ґрунтуючись на досвіді Великої Британії, залучення інвестицій в агропромисловий комплекс України та розвиток співробітництва в енергетичній сфері.

Під час робочого візиту до Великобританії Грищенко також зустрівся з групою британських парламентаріїв на чолі з Джоном Віттінгдейлом, а також з радником уряду з питань національної безпеки Пітером Рікеттс. з ними він обговорив питання поглиблення двостороннього співробітництва у сфері безпеки

Читайте також:

Польща пообіцяла просувати Україну до Європи

Німеччина попередила Україну: безвізового режиму доведеться чекати не один рік

Янукович: безвізовий режим з ЄС – питання найближчого майбутнього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: