Великоднє богослужіння у Михайлівському Золотоверхому соборі ПЦУ: онлайн-трансляція

Дата публікації
Перегляди
1784
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Великоднє богослужіння у Михайлівському Золотоверхому соборі ПЦУ: онлайн-трансляція

Фото: УНІАН

Трансляція триватиме до третьої години ночі.

У суботу, 1 травня, о 23:00 розпочинається Великоднє богослужіння зі Свято-Михайлівського Золотоверхого кафедрального собору в Києві. Воно триватиме до третьої години ночі 2 травня.

Очолює Пасхальне богослужіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній.

Пасхальне богослужіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі ПЦУ 2021 року

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершує Божественну Пасхальну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі Православної Церкви України.

Опубліковано ТСН Субота, 1 травня 2021 р.
Пасхальне Богослужіння зі Свято-Михайлівського Золотоверхого кафедрального собору

Святкування нами Воскресіння Христового – не лише данина звичаям чи привід для їжі, пиття й привітань. Воно закликає нас перемінитися, вийти назустріч Сину Божому, взяти хрест свій та йти за Христом. Бо тільки так – у співдії Бога і людини звершене Спасителем для всіх нас стає дієвим і дає добрі плоди для кожного зокрема. Тож проведімо ці години у спільній молитві, подякуймо Богові та увійдімо всі в радість Господа! #Церквазтобою

Опубліковано Православна Церква України Субота, 1 травня 2021 р.

Нагадаємо, у неділю, 2 травня, християни східного обряду святкують Великдень. ТСН.ua розповідає, коли і де дивитися прямі ефіри як центральних телеканалів, так і Великодні богослужіння у храмах різних регіонів України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1784
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація