Венедіктова підписала накази про призначення заступників голови ДБР, назвавши "маніпуляцією" інформацію про адвоката Януковича

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Директорка бюро запевнила, що не допустить конфлікту інтересів.

Тимчасова виконувачка обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова підписала накази на призначення своїх заступників.

Про це вона заявила у відеозверненні, оприлюдненому на офіційному каналі бюро у YouTube.

"Комісія з відбору заступників закінчила свою роботу. Кандидати пройшли спецперевірку. Накази на призначення заступників підписано", - сказала очільниця ДБР, не уточнивши, про кого йдеться.

Водночас Венедіктова запевнила, що підрозділ у справах Майдану підпорядкований винятково директору ДБР.

"Вжито всіх передбачених законом заходів, спрямованих на недопущення конфлікту інтересів", - наголосила Венедіктова.

На її думку, активізація розслідування резонансних справ проти зловживань високопосадовців пов‘язана з інформатакою, яка спрямована на дискредитацію кадрових призначень керівництва ДБР, що пройшли конкурс за участю міжнародних спостерігачів і відповідно до законодавства України.

"Щойно ми почали чітко виконувати вимоги закону, формувати підрозділ із розслідування справ Майдану з неупереджених слідчих, кожному з яких я подивилась у вічі, активізували хід розслідування важливих справ, почалася хвиля бруду - спочатку щодо самих слідчих у справах Майдану, потім щодо призначеного керівника підрозділу. Зараз така ж ситуація відбувається із заступниками директора ДБР. Кожен хоче поставити свого, і ставки зросли. Маніпуляції взагалі не бувають добросовісними. Але в цьому випадку відбувається добре спланована та гарно профінансована акція впливу на свідомість громадян та дискредитацію ДБР. Не варто звертати увагу на хвилю бруду, нісенітниць та брехні… ДБР не грає в політику, наше завдання — навести порядок", - резюмувала очільниця ДБР.

Нагадаємо, 2 січня новий підрозділ з розслідування справ Майдану очолив Олександр Буряк. Родини героїв Небесної сотні вимагають звільнити нового керівника відділу у справах Майдану через конфлікт інтересів. Раніше розстріли активістів у центрі Києва розслідувало управління спецрозслідувань ГПУ, воно передало свої функції ДБР.

Згодом також стало відомо, що заступником директора Державного бюро розслідувань може стати адвокат позбавленого звання президента України Віктора Януковича Олександр Бабіков.

Залиште свій коментар

Вибір редакції