Венедіктова пояснила, чому немає підозри для нардепа Юрченка у справі про хабарництво

Венедіктова пояснила, чому немає підозри для нардепа Юрченка у справі про хабарництво

Генеральна прокурорка запевнила, що поки немає підстав.

Оголосити про підозру нардепу від "Слуги народу" Олександру Юрченку, помічника якого НАБУ спіймало на хабарі, неможливо.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова сьогодні пояснювала депутатам, чому вона не санкціонує підозру для Юрченка.

НАБУ підозрює "слугу" в тому, що він вимагав 200 тисяч доларів за поправки до закону в інтересах бізнесової компанії. Але Венедіктова каже, доказів хабарництва нардепа у тих матеріалах, які їй передали з НАБУ, не побачила.

"Чи можна ставити питання про обвинувачення нардепа за встановленими вищевказаними фактами на сьогоднішньому етапі слідства? На мою думку, без встановленого факту використання службового становища для одержання неправомірної вигоди, факту одержання неправомірної вигоди, повідомити будь-кому про вчинення такого службового злочину, не можливо. А матеріали, які мені сьогодні надали, не містять таких відомостей", - заявила Венедіктова.

Відео Генпрокурорка Венедіктова пояснила депутатам, чому вона не санкціонує підозру для Юрченка

Оголосити про підозру нардепу від "Слуги народу" Олександру Юрченку, помічника якого НАБУ спіймало на хабарі, неможливо. Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова сьогодні пояснювала депутатам, чому вона не санкціонує підозру для Юрченка. НАБУ підозрює "слугу" в тому, що він вимагав 200 тисяч доларів за поправки до закону в інтересах бізнесової компанії. Але Генпрокурорка каже: доказів хабарництва нардепа у тих матеріалах, які їй передали з НАБУ, не побачила.  

Генпрокурорка Венедіктова пояснила депутатам, чому вона не санкціонує підозру для Юрченка

Нагадаємо, що вранці 13 вересня депутат Гео Лерос опублікував у Facebook пост про те, що два дні тому НАБУ нібито затримало помічника парламентаря Олександра Юрченка через хабар. Він отримав 13 тисяч доларів із домовлених 200 тисяч. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів