Венедіктова залучила до проведення конкурсу на посади заступників директора ДБР міжнародних спостерігачів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зокрема, у доборі кандидатів візьме участь старший радник з питань правової реформи Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

Т.в.о. директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова провела робочу зустріч з міжнародними партнерами, зокрема представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України на чолі з Антті Хартікайненом, представниками Представництва ЄС в Україні, заступником керівника відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Діною Аба-Оглі та запросила їх взяти участь у проведенні конкурсу на посади керівництва ДБР.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Як зазначається, під час зустрічі Венедіктова окреслила виклики, що наразі стоять перед Бюро: проведення аудиту роботи ДБР (зокрема організаційно-функціонального), переведення до Бюро слідчих ГПУ, які займалися розслідуванням "справ Майдану", проведення конкурсу на заміщення посад першого заступника та заступників директора ДБР, невідкладний запуск роботи Ради громадського контролю при ДБР, формування дисциплінарної комісії Бюро, оперативних підрозділів та підвищення рівня роботи зі зверненнями та прийманням громадян.

"За запрошенням т.в.о. директора ДБР Ірини Венедіктової сьогодні у засіданні Комісії з добору кандидатів на посади першого заступника та заступників директора ДБР візьме участь Томас Фланаган, старший радник з питань правової реформи КМЄС", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у грудні президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає перезапуск Державного бюро розслідувань та звільнення керівництва органу, зокрема і директора Романа Труби. Після цього на посаду було призначено "слугу народу" Ірину Венедіктову.

Залиште свій коментар

Вибір редакції